Wpis z mikrobloga

@andrzej02: no właśnie nie wiem, dlatego pytam jak mam się do tego zabrać.
@xydeN-: ojeju, jakie to straszne. jeszcze się masujesz przez majtki czy już wyjąłeś go na zewnątrz? xD nawet nie masz pojęcia ile jest takich związków
  • Odpowiedz
@Mystoo: jak ty chyba człowieku nie dorosłeś do związku wgl skoro chcesz podbijać do młodej siksy tylko bo cię aż uj swędzi na jej widok xD poczekaj ze 3 lata jeszcze aż wydoroślejesz w tych sprawach to pogadamy kolego
  • Odpowiedz
czemu niby stara proca ma być lepsza od młodej?


@Mystoo: Bo jest łatwiejsza do zdobycia dla kogoś, kto ma problem z wyciągnięciem laski na randke. Jak chcesz wyrwać 16-letnią julkę to musisz być przynajmniej przegrywem-dynamitem, a nie przegrywem-zamulaczem.
  • Odpowiedz
@xydeN-: bo ja mogę robić wszystko stary. jestem chory na schizofrenie więc nawet jak mnie skarzą to nie pójdę do więzienia tylko do psychiatryka
@szybki_lolo: zamulać to ja będę z nią jak razem będziemy kopcić mj. stare proce wcale nie są łatwiejsze ze względu na tragiczną sytuację na rynku matrymonialnym. mają pełno spermiarzy, a większość z nich jest już zajęta. myślisz, zę nie próbowałem podrywać starszych? no to się myslisz.
  • Odpowiedz
myślisz, zę nie próbowałem podrywać starszych? no to się myslisz. też bym wolał starszą, bardziej doświadczoną, mającą stabilną pracę kobietę z perspektywami.


@Mystoo: Chłopie, kek, ty jesteś przecież przegryw-spierdox, jakie doświadczone ze stabilną pracą i perspektywami xDD Single mom po 30 z parciem na beciaka to maks, na jaki możesz liczyć i to miałem na myśli. Te z perspektywami dawno jeżdżą na Chadach, po co im nieruchający?

zamulać to ja będę
  • Odpowiedz
@Mystoo: Ehh..kolejny, który nie może znaleźć kobiety w swoim wieku, więc myśli, że młodsza na niego poleci, tylko dlatego, że jest starszy. Jeśli masz 22 lata i te w Twoim wieku Cię nie chcą, to 16 latka też nie będzie chciała tak jak niektórzy tutaj napisali. Nie oszukuj się.
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: nie ma to jak ściągać innych w dół. typowy normicki plebs, który myśli, że jest jakiś wyjątkowy.
@Gringo44: a co ty gej?
@hiszpank: jednak myślę, że się mylisz i to bardzo. niemniej cieszy mnie, że większość osób ma takie samo podejście jak ty. poza tym nie tylko dlatego, że starszy
  • Odpowiedz
@Mystoo: to ty myślisz, że jesteś wyjątkowy i sobie ubzdurałeś, że możesz z jednej strony celować w jaranie blantów z szesnastolatką, a z drugiej przebierać wśród doświadczonych kobiet z perspektywami xD A na razie jedyne co to pytasz na mirko jak zagadać do nastolatki. Z takim podejście zawsze będziesz przegrywem.

Ja cię sprowadzam w dół, to prawda – ale po prostu na ziemię z bujania w obłokach.
  • Odpowiedz
@Mystoo: ja kiedyś z koleżanką siostry się przez jakiś czas spotykałem, a wyszło to tak, że siorka zorganizowała swoje urodziny u nas w chacie, ja też tam byłem, pogadałem z tą jej koleżanką sporo, a na następny dzień napisałem do niej na fb, żeby się spotkać. Można to próbować w ten sposób ogarnąć
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: nie znasz mnie i nie wiesz na co mnie stać, więc daruj sobie. to, ze ty zadowalasz się jakąś przeruchaną ropuchą, nie znaczy, że inny mają tak samo mało godności co ty. jak nie masz zamiaru mi pomóc, to daruj sobie. nie potrzebuję tu toxików, tylko normlanych porad

@Leninzone: od czego zacząłeś z nią rozmowę?
  • Odpowiedz
@Mystoo: będą normiki i p0lki ciągnąć cie na dno, ale ty ich olej. p0lka o niku hiszpank sama poleciała na hiszpana ale tobie różowej żałuje, tak to wygląda miras.
Dowiedz się jak to zrobić i uderzaj a te kundle co szczekają olej.
  • Odpowiedz