Wpis z mikrobloga

a) Rzuć kostką sześcienną. Wynik pomnóż przez 2 - wyjdzie godzina wskazująca kierunek twojej nowej podróży. Znajdź miejscowość 20-50km dalej w tym kierunku, pojedź tam, pozwiedzaj i zrób zdjęcia.
b) Znajdź DIY o tematyce zimowej (np. na yt lub pinterest) i wykonaj
c) Naucz się układać kostkę rubika.

W poniedziałek zaliczyliśmy wycieczkę do weterynarza w sąsiednim mieście - kierując się na 2:00 i nieco ponad 20 km w jedną stronę. Rzutu kostką jednak nie było, więc miśki zostały zaangażowane do pomocy z innym zadaniem. ()

Planując swój udział w tej edycji #mirkowyzwanie byłam przekonana, że będę mieć więcej czasu i okazji, by wziąć w niej udział, ale wyszło jak zwykle... (σ ͜ʖσ)

Na szczęście jakiś czas temu szukałam zajęcia typu odmóżdżacz, które nie wymagałoby za dużo wysiłku i skupienia a pomogłoby mi się zrelaksować. Zawsze fascynowały mnie pipe cleaners - takie kolorowe kudłate druciki, podobno idealne dla dzieci, które rozwijają swoje umiejętności manualne. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na Ali kupiłam niedawno kilka paczek w/w i dzięki mirkowyzwaniu w końcu nadarzyła się okazja, by spróbować swoich sił w gięciu drutu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Na YT szukałam instrukcji prostych, szybkich jak i niewymagających cierpliwości w żaden inny sposób. Najbardziej pomocny okazał się kanał One Little Project do którego instrukcji zapewne jeszcze wrócę, jeśli będę chciała kiedyś zająć ręce czymś innym (o podobnym stopniu trudności).

Tematyka mocno świąteczna. Z drucianych dzieł najładniej wyszedł mi kwiatek, który miał być przede wszystkim nawiązaniem do Dnia Babci, który również przypada zimą, ale zgubiłam go zanim zaczęłam robić zdjęcia. (). Gryzonie nie przyznają się do winy.
Pobierz
źródło: comment_1611689379w7t4tKoIUPHrSpF4tXfiZ2.jpg
  • 1