Wpis z mikrobloga

@Namarin: PiS wiadomo co kolego ale im szybciej się stare pierdy poszczepią tym szybciej wrócimy do normalności. Chcesz poczuć woń tanich perfum spoconej karynki w klubie? Ja też nie ale chcę swobodnie podróżować itp. Już wiadomo że kowidek nie wybije elektoraciku więc pozostaje ich tylko zaszczepić i próbować wracać do normalności.
Powiedz to w oczy tym wszystkim którzy aktualnie są szantażowani utratą pracy, nie przedłużaniem kontraktów jeśli się nie zaszczepią.


@Namarin: prywaciarze też szantażują już?
@kupczyk: z czystej ciekawości, czym kierujesz się podejmując taką decyzję?

Bo na dzień dzisiejszy szczepienie się tym specyfikiem jest równoznaczne z nabraniem sobie samemu do strzykawki płynu do chłodnic i wstrzyknięciu sobie tego na dwie dawki (i tutaj i tutaj nie wiesz co jest w środku ale może cię po tym poskręca a może nie).

Smaczku dodaje fakt że po szczepieniu nadal będziesz musiał nosić maskę i będziesz zarażał.

Liczysz na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Namarin: nie jestem wirusologiem, farmaceuta czy inny doktor nauk medycznych. Jedynie mogę bazować na tym co mówią specjaliści. Jeżeli większość medyków na świecie jest za tą szczepionką to dlaczego mam im nie ufać? Dlaczego mam zaufać takim jak wy? Jaka masz wiedzę na temat szczepionek? Zresztą to moja decyzja i ja poniosę konsekwencje jej zażycia.
I proszę już nie pisz do mnie bo nie będę dyskutował na ten temat.
Nie pójdziesz
@kupczyk:

Zadajesz mi w poście pytania jednocześnie pisząc abym już do ciebie nie pisał :D

Spoko, nie muszę. Napisze tylko że widze że robienie #!$%@? z logiki to u ciebie standard.

Miłego NOPu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Namarin: bardzo dobrze ze cos takiego wrzucają, wiele starszych osob nie ma pojęcia jak działają szczepionki, co oznacza zaszczepienie. Ok, ty jestes foliarzem to sobie badz, ale wrzucając ulotke informacyjna nikogo nie zmuszaja.
@pawelczixd:

wiele starszych osob nie ma pojęcia jak działają szczepionki


Za to rząd wie? i ty wiesz?
Doskonale to widać w różnicach polskiej i angielskiej ulotki informacyjnej szczepionki firmy Pfizer BioNtech. (Tak czytałem obie, a ty?). Wiem ile w polskiej ulotce pominięto i przetłumaczono źle zmieniając zupełnie kontekst informacji.

Ok, ty jestes foliarzem to sobie badz


Ty nazywasz mnie foliarzem dlatego, że nie chcę się szczepić nieprzebadanym i potencjalnie szkodliwym preparatem
Namarin - @pawelczixd:

 wiele starszych osob nie ma pojęcia jak działają szczepionk...

źródło: comment_1611929683lTzyr5KcJSDCrbzAJL8jGW.jpg

Pobierz