Wpis z mikrobloga

Cześć mirki z tagu #perfumy

Zgodnie z obietnicą wołam wszystkich zainteresowanych moimi pierwszymi wrażeniami perfum od Miler Masculinite. Zaznaczam że mój plebejski nos mógł nie sprostać zadaniu więc proszę na ten opis patrzeć z przymrużeniem oka.

Dostałem z rana próbkę 2 ml i od razu poszedł strzał na nadgarstek. Pierwsze wrażenie "what the fcuk", po aplikacji tak daje tanim alkoholem że miałem wrażenie jakbym spsikał się prezentem od mamy z czasów podstawówki marki avon. No więc otwarcie niezachęcające, przynajmniej dla mnie.

Po odparowaniu nadmiaru procentów przebija się delikatnie dym, cedr i słodycz która mocno kojarzy mi się z Azzaro Wanted, ale jest dużo delikatniejsza. Z uporem maniaka próbowałem wyczuć grejpfruta, jednak upór okazał się daremny. Ta faza rozwoju zapachu trwa około godziny i moim zdaniem jest najprzyjemniejsza.

Po około godzinie wszystkie nuty słodkości odchodzą w siną dal i zostaje tylko i wyłącznie palone drewno, dym, suszone śliwki, od różowej usłyszałem że pachnę jak ognisko. I tak też określiłbym ten zapach "Palone drewno"

Po moich wrażeniach / wypocinach płynnie przechodzę do najważniejszego czyli trwałości. Wczoraj ktoś wrzucał screen z wrażeniami kogoś z facebooka że trwałość nawet do 20 godzin. Można włożyć to między bajki. Robiłem dwa podejścia nagdarstkowe i globala i wnioski są następujące:

- pierwsza faza trwa około godziny i przez godzinę perfumy jako tako projektują (coś jak delikatne irysowce pokroju valentino uomo)
- druga faza, dymna utrzymała się na skórze około 7 godzin z tym że od 5 trzeba było już nieźle szorować nosem żeby cokolwiek wyczuć.
- jeżeli chodzi o globala to zarzuciłem 5 strzałów przed wyjściem na spotkanie o 16:00 i teraz po powrocie o 18:30 zapach całkowicie uciekł, dałem się obwąchać porządnie różowej i stwierdziła "ale tu nikogo nie ma" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Projekcja, moim zdaniem, od samego początku jest mizerna i ginie całkowicie po godzinie.

Podsumowując moim zdaniem zapach jest dość ciekawy, na pewno nie jest to #!$%@? jakiegoś sosydża jak niektórzy sugerowali, ale parametry ma niestety dość słabe. Cenę jaką byłbym skłonny zapłacić za ten zapach to maksymalnie 150 zł.

Tyle moich wypocin lista wołania:
@studentskyyy
@bxl
@Pablo_Pablito_Santo_Subito
@bezpieczne_zapalki
@acetone
@WujekAtom
@Herman88
@Mokofacza
@Westfall
@Neptyk90
@CantTakeMyEyes
@Qtavon
@Zabi96
@bez_szalu
@kocia_morda
@cheeky_90
@Hydrant667
@Szymek7257
@ptasznik1000
@megabraknazwy
@Zorz
@richr
@Lil_Vat
@Fermiol
@ZlewBojowy
@newskamil11
@Jakubbie
@K_i_T_a_S
@ophiuchus
@Admiinistrator
@eemu
@neurokorba
@Zether
@syzygia
@bukem
@mwss
@Mavio
@grzzzybi
@guma888
@Huupson
@booolooo
@AdelbertPeel
@FarQ
@Zolwi88
@Dysanix
@azokk
@Epopielski
@AndrzejBrewiarz
@macmacabra
@m1chau
@Hari2
@dlazi
@Riviva_
ptakpowszedni - Cześć mirki z tagu #perfumy 

Zgodnie z obietnicą wołam wszystkich ...

źródło: comment_1611685584YqbbvWjMZ6yVaaXYemeRgr.jpg

Pobierz
  • 15
słodycz która mocno kojarzy mi się z Azzaro Wanted


@ptak_powszedni:
Po tym mógłbym przestać czytać, ale się nie poddałem.
Te nuty spalonego drewna brzmią fajnie, ale pewnie daleko mu do By The Fireplace.

Dzięki za wołanie!
@E_Nygma ja na przykład mam ten pierwszy portfel (bez podszewki blokującej nfc) i cholerka jest sztos. Skóra dobrej jakości, nie przeciera się, obszycia się nie strzepią. Dostałem go od dziewczyny z 5 lat temu i noszę go codziennie.

Natomiast odnośnie tematu - jak zobaczyłem, że wypuszcza perfumy to się właśnie zastanawiałem co to będzie. Aczkolwiek koleś ma wyrobiona taka pozycje guru męskości, że nawet gdyby wlewał wodę Brzozowa do swoich butelek cyz