Wpis z mikrobloga

Bo w nim nie mieszkają i relgijny fundamentalizm Izraela ich bezpośrednio nie dotyczy, w przeciewieństwie do pełzającego katotalibanu? Ja wiem że odpowiedź tak głupia i oczywista, ale prawakoidalny bot chyba tego prostego faktu nie skojarzył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: w sensie że to polski katotaliban wprowadza prawa stricte prześladujące i segregujące innowierców tak?
  • Odpowiedz
ty widzę tak samo jebniety jak autor wpisu. Nie rozumiesz to do podstwowki na czytanie ze zrozumieniem.


@Eli_Cohen: Uwielbiam te momenty jak wam z napięcia żyłka pierdząca pęka i wylewa się prawdziwe oblicze chamstwa.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

jak skomentujecie przyznawanie obywatelstwa przez Izrael na podstawie wyznania? To państwo nie powinno być wolne od kościoła (synagogi)? W tym wypadku już nie wyjecie?


podpowiem że spora część neuropków twierdzi że jest żydami.
  • Odpowiedz
To była elita oraz inteligencja tego kraju.


@Ordo_Publius: grupa subiektów typu kup tanio sprzedaj drożej, albo pożycz pieniądze komuś w podbramkowej sytuacji na lichwiarski procent, czy totalnie nieopłacalny zastaw to elita i inteligencja? Rzeczywiście inteligentnych z tych 2 milionów to była garstka. Reszta charakteryzowała się tym co zawsze.
  • Odpowiedz
tym co zawsze to znaczy paszkwile wymyślone przez KK?


@Eli_Cohen: mam głęboko gdzieś propagandę żołnierzy czarnej mafii. Urodziłem się w Krakowie i zapewne wiem nieco więcej na ten temat, niż reszta, co Żymianina widziała w TV.
To co dziś robią Żymianie też jest propagandą KK? Miej odrobinę RiGCZu...
  • Odpowiedz
prawdziwe oblicze? Po prostu stwierdzam fakt żeś głupi


@Eli_Cohen: Już się nie musisz silić. Pokazałeś brak kultury i rozumu nie tylko w rozmowie ze mną, ale w całej tej dyskusji.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: ja zasadniczo mam w p-----e co i komu przyznaje Izrael, mogą nawet faworyzować owce nad czarnymi. Ważne jest dla mnie co w Polsce, bo tutaj akurat przyszło mi mieszkać.
  • Odpowiedz