Wpis z mikrobloga

A czy tak samo nie jest z katolicyzmem w Polsce? Dlaczego neuropki mają podwójne standardy w tej sprawie i tak zaciekle nie krytykują Izraela? Pytanie retoryczne...


@KawaJimmiego: Wydaje mi się, że chodzi o to, że Polska jest krajem, w którym neuropki żyją, a Izrael jest państwem oddalonym od neuropków o tysiące kilometrów, a to czy sam Izrael jest lub nie jest państwem wyznaniowym w żaden sposób nie wpływa na życie
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: O stary, powołujesz się na legendy bardzo luźno związane ze ST, apokryfami, unikasz odp. na wyburzanie budynków ludności cywilnej opowiadając jakiś bezsens, ale w sumie dobrze- niech ludzie to widzą.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: Nie chce mi się czytać całego wątku, pewnie te odpowiedzi już padły.

jak skomentujecie przyznawanie obywatelstwa przez Izrael na podstawie wyznania?
  • Odpowiedz
To państwo nie powinno być wolne od kościoła (synagogi)? W tym wypadku już nie wyjecie?


@KawaJimmiego: dobrze. A teraz na spokojnie weź mi wytłumacz, co mnie obchodzi państwo Izrael, i dlaczego powinno mnie obchodzić coś poza tym że bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny a opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki etniczne?
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: GURWA WYKOPKI CZEMU NIE PŁACZECIE NAD TYM, ŻE JAKIŚ KRAJ W INNEJ CZĘŚCI ŚWIATA COŚ TAM ROBI, TYLKO SIĘ O SWÓJ KRAJ PLUJECIE

Wy k---a hipokryci lewaccy, uga buga
  • Odpowiedz