Wpis z mikrobloga

Gdybyście szukali pomysłu na zimowy weekend polecam tę trasę szlakami wokół jeziora. Widoki wspaniałe, nie spotkaliśmy nikogo a tymczasem w Świeradowie tłumy. Oczywiście koniecznie buty raczej trekkingowe, termos z herbatą no i trzeba wyruszyć wcześnie (kolo 8) bo trasa niby na 5h ale z przerwami wychodzi duuuzo więcej. Można zostawić auto w leśnej albo znaleźć nocleg gdzieś blisko. Można też zwiedzić zamek Czocha ale tylko dziedzińce bo #covid #podrozujzwykopem #dolnyslask #zielonagora #wroclaw #polskajestpiekna
dzieciou - Gdybyście szukali pomysłu na zimowy weekend polecam tę trasę szlakami wokó...

źródło: comment_1611605051AgiOywhGlVLCbuqDfjO5UC.jpg

Pobierz
  • 17
@yaroszek: no niby wszystko jest do zaakceptowania - stara, bardzo stara pościel, pajęczyny, kurz, stary zakamieniony czajnik. Pierwszego dnia pomyslalam, że to taki klimat i ok. Ale jest tam też pies 24h na łańcuchu, który żebra o głaskanie i jak usłyszałam od właściciela, że nie można psa głaskać bo mu się w głowie miesza to już wiem, że jestem po prostu u janusza na melinie i to już zmienia obraz całego