Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki muszę podzielić się z wami tym, co mi dziś przyniósł ten poniedziałek. Ale zacznijmy od początku - wczoraj wieczorem przyjechał do mnie mój #rozowypasek (lvl 19). Okazało się, że między pośladkami skrywała dla mnie małą niespodziankę w postaci butt pluga - dość mały (wielkości orzecha włoskiego) z końcówką przyozdobioną kryształkiem Swarovskiego (prezent ode mnie nota bene). Jak się można domyślić spędziliśmy razem miło wieczór oraz wspólną noc. Rano ok, 10 się ubrała i wróciła do siebie. Przed chwilą wysłała mi wiadomość z pytaniem czy nie widziałem może korka analnego na sofie. Sprawdziłem - nie ma nigdzie. Okazało się że prawdopodobnie korek jej wszedł do środka i jej tam utknął xD Próbowała robić lewatywę ale wyszła tylko sama woda. Teraz jedzie do szpitala. Szkoda że mam pracę i nie mogę jechać z nią bo dużo bym dał żeby zobaczyć minę lekarza jak będzie go informować o swoim problemie. Załączam pic rel #logikarozowychpaskow #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #600ec1b17298ba000a3b4f00
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 14