Wpis z mikrobloga

Gdzie ja żyję xD normalnie na całym świecie laski chodzą toples a swietojebliwe prawiczki się zesraly, bo ktoś chciał zobaczyć cycki, a druga strona je pokazała. Nie chcecie to nie oglądajcie, ale już się tak nie trigerujcie o zdjęcie. W Polsce to nawet zgorszenie jak ktoś nago na saunę albo pod prysznic na basenie wejdzie xD #wgw #przemysleniazdupy
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziecielinapala: ja tam lubię jak lambadziary pokazują cycki, też wrzucaj wystalkujemy cię. Skoro to tylko kawałek ciała to nie powinieneś mieć problemu z tym że twoi rodzice, pracodawca i znajomi też zobaczą
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: na saunę na którą chodziłem, była dowolność jedynie trzeba było mieć ręcznik żeby dupskiem nie siadać na ławki i wszystkiego nie zapocić ( czyli normalna sauna), nikt nie miał z tym problemu, zmnienil się kierownik w wymyślił, że trzeba być w stroju kąpielowym XD


@jednorazowe: to niezły przygłup. Saunowanie w stroju kąpielowym jest niezdrowe dla wszystkich przebywających w saunie. Gorące temperatury powodują, że z kąpielówek i innych
  • Odpowiedz
no ja np nieswojo się czuje jak ktoś chodzi z #!$%@?, albo cycem na Wierzchu po szatni albo pod prysznicem na basenie itp


@harnasiek: ja #!$%@?, ale poważnie?? XD powiedz ze masz z 50+ lat :D
  • Odpowiedz
Tak w tym kraju trzeba się nakombinować żeby znaleźć saune gdzie poprawnie się saunuje xD


@Kemel: Ej ale dajcie żyć z tym hehe "poprawnym" saunowaniem. Ja nie lubię saunować z gołą fujarą, tak samo zdecydowana większość społeczeństwa. Ty jak lubisz saunować bez gaci to nie mam z tym problemu, ale mam z uzurpowaniem sobie słowa "poprawnie". Ja saunuję niepoprawnie bo co? I kto te zasady poprawności ustala?

A tych kocopołów
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ale nikt Ciebie nie zmusza do takich miejsc chodzić - zresztą w profesjonalnym miejscu być po prostu został pouczony lub wyproszony.

Dla mnie to jest smród jak Janusz prosto z basenu wbija w kąpielówkach do sauny i je**e chlorem - od czegoś są reczniki. Dodatkowo jak jedziesz do fajnego SPA z różową na relaks to ostatnie na co masz ochotę to chodzących 3 januszy bo goła baba.
  • Odpowiedz
@Kemel: O i znowu uzurpowanie. "Poprawne" saunowanie w "profesjonalnym" miejscu. To jak ja lubię relaks w okryciu to saunuję niepoprawnie i jedynie w nieprofesjonalnych miejscach? No daj spokój człowieku i nie obrażaj osób, które mają inne odczucia, niż Twoje.
  • Odpowiedz
@Kemel
@dziecielinapala coraz więcej jest takich miejsc w Polsce gdzie nawet jest zakaz strojów kąpielowych. Pracownicy obiektów chodzą i wręcz nakazują zdjęć strój. W nowo otwartym Suntago, nie wejdziesz na strefę saun w stroju.
  • Odpowiedz