Wpis z mikrobloga

Gdzie ja żyję xD normalnie na całym świecie laski chodzą toples a swietojebliwe prawiczki się zesraly, bo ktoś chciał zobaczyć cycki, a druga strona je pokazała. Nie chcecie to nie oglądajcie, ale już się tak nie trigerujcie o zdjęcie. W Polsce to nawet zgorszenie jak ktoś nago na saunę albo pod prysznic na basenie wejdzie xD #wgw #przemysleniazdupy
  • 194
  • Odpowiedz
W Polsce to nawet zgorszenie jak ktoś nago na saunę albo pod prysznic na basenie wejdzie xD


@dziecielinapala: pamiętam jak kilka lat temu byłem z paczką znajomych w termach w Słowacji i jak poszliśmy do strefy saun, to oni wszyscy pod obowiązkowymi ręcznikami mieli kąpielówki bo się wstydzili xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@dziecielinapala: a może nie chodź do miejsc gdzie rozbieranie się w miejscach publicznych jest karane? A nie nie chcesz to nie patrz... A skoro jesteś taka wyzwolona to rob sesje zdjęciową a wykopów eksperci cię ocenia.
  • Odpowiedz
@WujekGraczyk: znajoma opowiadała jak na Chorwacji chyba wlazła na saunę i z krzykiem uciekła xD
@Icon_of_sin: nie mam się czym chwalić, ale nie widzę problemu w kawałku cyca. Nie chodzi o wyzwolenie tylko o jakieś tabu w Polsce, że ciało to coś czego się trzeba wstydzić
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Tak w tym kraju trzeba się nakombinować żeby znaleźć saune gdzie poprawnie się saunuje xD
Jeszcze sporo czasu minie zanim to się zmieni - a o plażach to już nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@dziecielinapala: na saunę na którą chodziłem, była dowolność jedynie trzeba było mieć ręcznik żeby dupskiem nie siadać na ławki i wszystkiego nie zapocić ( czyli normalna sauna), nikt nie miał z tym problemu, zmnienil się kierownik w wymyślił, że trzeba być w stroju kąpielowym XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@dziecielinapala: taka już polska mentalność. Nagość, seks, wolność wyboru, otwartość na nowe doznania = zbok, degenerat. Polacy niestety mają w dupie bardzo głęboki kij i trochę potrwa zanim go wyjmą.
  • Odpowiedz