Wpis z mikrobloga

Gdzie ja żyję xD normalnie na całym świecie laski chodzą toples a swietojebliwe prawiczki się zesraly, bo ktoś chciał zobaczyć cycki, a druga strona je pokazała. Nie chcecie to nie oglądajcie, ale już się tak nie trigerujcie o zdjęcie. W Polsce to nawet zgorszenie jak ktoś nago na saunę albo pod prysznic na basenie wejdzie xD #wgw #przemysleniazdupy
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bez kitu, jeszcze poświęca swoje bezwartościowe życie żeby wytropić dziewczynę, donieść jej szefowi, rodzicom i uczelni że pokazała kawałek własnego ciała xD


@Kowixx: no ale to jest polska. Mojego kumpla też kiedys katotaliban scigał po sądach bo pokazał kawałek swojego ciała w miejscu publicznym. Zaścianek i tyle.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: taa... w innym kraju zdejmę stanik na plaży i dzieje się NIC.

A jak byłam na dzikiej plaży w Polsce, w pipidowie dolnym nad rzeką i zdjęłam stanik to kajakarze potrafili krzyczeć ty PATRZ ONA MA CYCKI NA WIERZCHU, kobieta i cycki ODKRYTE. ;;

A później jedziesz nad Bałtyk i Grażynki co krzyczą najgłośniej jak to cycka nie wolno pokazywać upychają sobie kostium w rowa aby kawałek jasnej
  • Odpowiedz
Basen w Danii, jest wyraźne zaznaczone pod prysznicami, że należy brać prysznic nago, a nie w kąpielówkach. Nikt nie chodzi zgorszony, nikt nie robi wielkich oczu na widok fujary, bo tak jest tam od zawsze. W UK podobnie. Nie wiem ile dekad musi u nas jeszcze minąć aby widok nagiego ciała nie powodował szoku, zgorszenia, zdziwienia. Obawiam się, że nigdy to nie nastąpi
  • Odpowiedz
@dziecielinapala nagość za pieniądze czy nawet za free była piętnowana i jest dalej od tysięcy lat, nie zmienisz tego postem na wykopie xD nie. Wiem w ogóle czy da się to zmienić, może to kwestia psychiki a nie tylko kultury
  • Odpowiedz
@dziecielinapala a ja nie widzę a tym problemu ze ktoś sie wstydzi. Dlaczego ma robić cos przeciw sobie. Jeśli nie chce to ma wybór, serio nie krytykujny ludzi za to ze nie chcą się rozebrać xD i nie kazdy jest ciemnogrodem. Może ma jakieś swoje zasady i nikomu tym nie szkodzi.
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Prawda, taka to katoprawacka mentalność, tak się ludzi wychowuje i tak to potem wygląda. Też bym czasem chętnie poszła na plażę, gdzie można się wykąpać nago jak się zapomni kostiumu. Na Węgrzech choćby nikt nie ma z tym problemu i piekło się nie otwiera, mleko nie kwaśnieje, nikt piorunami z tego powodu nie ciska. No ale w Polsce wielkie tabu i potem niektórzy się wstydzą rozebrać u lekarza, albo
  • Odpowiedz
@dziecielinapala to że jakiś fanatyk chce gdzieś donosic to inna sprawa. A to ze ktoś sie wstydzi i nie chce pokazywać to dwie różne rzeczy. Ja mówiłem o tej drugiejm

@janeeyrie nie to że się czepiam ale sa w Polsce plaże dla nudustow. Także nikt Ci nie broni.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Wiem, ale mi chodzi o zwykłe plaże, po prostu dla ludzi, a nie specjalne dla nudystów. Gdzie mniej więcej 60% osób kąpie się w stroju, a pozostałe 40% pływa albo opala się topless, w tym są też dzieci. Dla mnie to normalna sprawa.
  • Odpowiedz