Wpis z mikrobloga

a jak jeszcze pojawi sie dziecko

@borjaki: to wtedy masz 500+, 300+ a nawet 1000+ przez pierwszy rok, nic tylko dzieci robic


@OsraneMajtyXD: no mam 2, 500+ nie pokrywa wydatkow jakie masz na dziecko. za samo przedszkole place 1500 od dziecka. A jeszcze trzeba ubrac, wykarmic, wyslac na zajecia dodatkowe, kupic rower zabawki. Wiec nie nastawialbym sie ze z 500+ wyjdzoesz na + :)
  • Odpowiedz
@Jebwleb: > ludzie po 4k brutto dostaja

A niektórzy nawet 2800, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takze to wegetacja, przy takich zarobkach nie stac Cie na nic poza najtanszym zarciem i starym gruzem do jezdzenia.


@borjaki: Bez przesady. Można jeść tanio, ale zdrowo i smacznie. I na spokojnie z tych 2150 jeszcze odłożyć przynajmniej 500 zł/msc.
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: tynk, gruz i przypalone resztki z patelni nie są ani zdrowe ani smaczne

nie mam pojęcia co zdrowego i smacznego można jeść wydając 30-40zl dziennie na szamę (chyba ze zakładasz 1600 na samo żarcie, ale to dalej głodówka)
  • Odpowiedz
@borjaki: > 6K brutto nieosiagalne, ale chyba tylko jak sie mieszka na wiosce pod Suwalkami i Bialymstokiem. Bo w duzym miescie to glodowa pensja za ktora ciezko normalnie zyc

@borjaki: xD Nie masz zielonego pojęcia jakie są realia i zarobki w Polsce, również w miastach. 6k brutto to jest całkiem dobra pensja, nawet w tym mitycznym korpo. I spokojnie da się za to wyżyć na nienajgorszym poziomie, szczególnie
  • Odpowiedz
@Old_gamer1988: Mógłby np. zbierać znaczki albo skuszone liście bo na nurkowanie stać go z polskiej pensji nie będzie. A on chce nurkować i pracując powinnio być go na to stać bo to nie jest jakieś bardzo drogie hobby
  • Odpowiedz
@borjaki: > 6K brutto nieosiagalne, ale chyba tylko jak sie mieszka na wiosce pod Suwalkami i Bialymstokiem. Bo w duzym miescie to glodowa pensja za ktora ciezko normalnie zyc

@borjaki: xD Nie masz zielonego pojęcia jakie są realia i zarobki w Polsce, również w miastach. 6k brutto to jest całkiem dobra pensja, nawet w tym mitycznym korpo. I spokojnie da się za to wyżyć na nienajgorszym poziomie, szczególnie
  • Odpowiedz
Za 6k brutto to bym dropnął całą bazę i tyle by było mojej pracy za te śmieszne pieniążki. Ile to jest 4.2 netto? W czasach kiedy dobry porter kosztuje 20-30 zł, pizza 50 zł, zatankowanie auta 300 zł a wynajem zwykłego mieszkania 2000 zł. Jak to dobrze, że w szkole się obijałem, grałem w gierki i pomyślałem aby życie zawodowe związać z komputerami. IT here xD
  • Odpowiedz