Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ostatnio wykazaliście spore zainteresowanie przy kosteczkach z mchem na Dzień Babci. Tym, którzy zamówili coś na mojej stronie - serdecznie dziękuję :) Wasze wiadomości po otrzymaniu paczek to miód na moje serce, a jeśli już mowa o sercu ( ʖ̯) - mam dla Was kosteczkę z czerwonym mchem chrobotkiem - idealny prezent na #walentynki dla waszych #niebieskiepaski i #rozowepaski W gratisie dowolny grawer z indywidualną dedykacją lub miłosnym wyznaniem.
- Kup chrobotka od Mirabelki, a znajdziesz w miłości dobrobyt wszelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedną doniczkę przeznaczam na #rozdajo - plusujemy do końca dnia.
www.hellomoss.pl https://www.facebook.com/MechSkrzynkiUpominki/
#rozdajo #chwalesie #mechchrobotek #prezenty #rekodzielo
___________________________
Podstawowe informacje o mchu chrobotku:
nie zbiera kurzu, ma właściwości antystatyczne
nie trzeba go podlewać,
nie trzeba go przycinać,
nie potrzebuje światła, może stać w pomieszczeniach bez okien
czerpie wodę z powietrza
mech naturalnie jest koloru beżowego - kolor uzyskuje się przez naturalne barwniki
mech chrobotek rośnie m.in w Szwecji i Finlandii - stąd też sprowadzany jest do Polski
Pobierz hello7 - Mirki i Mirabelki, ostatnio wykazaliście spore zainteresowanie przy kosteczk...
źródło: comment_16114805065DagvsEujVBhYTJcgh9O4a.jpg
  • 26
@S7-1500: postoi kilka lat. Kolor może blednąć jedynie przy bezpośrednim wystawianiu na światło słoneczne lub jeśli stawia się go przy nośnikach ciepła - grzejniku, kominku. A tak to sobie stoi nienaruszony :)
@hello_7: to nie jest mech ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i jest martwy, o tym też nie widzę nic w tekście. Produkt bardzo ładny i sama pomyślę o takim na kolejny rok dla babci, ale proszę, dopisz prawdziwe info!
@Vic124: pisałam o tym w poprzednim poście. Nazwa mech jest nazwą potoczną w tego typu dekoracjach. Chrobotek jest porostem. Wszelkie informacje znajdziesz na naszej stronie.
@THE_RAIN: brawo za czujność :) Byliśmy w trakcie zmieniania tej aukcji - niestety doniczki nie będą już dostępne na stronie. W zamian za nie mamy mini kosteczki takie jak tutaj w poście.