Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: O Marsie nie, tylko o ziemi:

Ps 115:16: "Niebo jest niebem Jahwe, synom zaś ludzkim dał ziemię.", Tysiąclecia wyd. II.
  • Odpowiedz
@kubako: Prócz Biblii, Koranu i Tory jest jeszcze wiele innych ksiąg i wyznań. Wymieniono tu zaledwie 3 z kilku tysięcy znanych na świecie wyznań więc słabo.
  • Odpowiedz
@kidi1: Niby nie jestem ani katolikiem, ani muzułmaninem, ale w sumie ci odpowiedziałem na twoje pytanie (chyba, że nie zrozumiałeś tej prostej aluzji, to nie poradzę), więc naprawdę nie kumam o co ci chodzi teraz ¯\_(ツ)_/¯

Co do innych religii, to myślę że są różne - takie, które w ogóle nie dają #!$%@? o to na jakiej konkretnie planecie ludzie mieszkają też. A wśród nowoczesnych religii w rodzaju scjentologii czy
  • Odpowiedz
@kubako: Chodzi o to, że ta mapka pokazuje tylko religie tzw. współczesne i najbardziej popularne. Historia ludzkości, która jest duuuuuuużo dłuższa niż historia jakiegokolwiek boga miała wielu innych bogów i oni nie mieścili się w ramach tego okręgu na mapie a tak w ogóle to już jestem #!$%@? i jeszcze mam tylko siłę puknąć moja kobietę i iść spać przy audiobooku Stanisława Lema. Obecnie gwałcę Niezwyciężonego a nawet kupiłem komiks
  • Odpowiedz