Wpis z mikrobloga

Dulkiewicz chyba pierwszy raz z RIGCZem. A ten pachołek pisowski jak zwykle z RAKiem.
Wspomaganie grupy która tej pomocy najmniej potrzebuje i płakanie, że jak ktoś jest przeciw jest BE i nie ma empatii to rak z przerzutami. Emeryci dostali 13 emeryturę, teraz 14, za rok 15, za 5 lat 2137 emeryturę, a np. ja za 40 lat co dostanę? Gwno. Ale Adrianka to nie obchodzi, bo za 40 lat będzie martwy, a emerytury nie będzie potrzebował bo się nachapie z państwowego.

P.S. Dla takiej Jachiry to jest pewnie pierwsza i ostatnia kadencja w sejmie bo za bardzo dyskutuje ze zdaniem dziadów PeŁowskich.
#polityka #bekazlewactwa #bekazpo #bekazpisu #neuropa #4konserwy
marv0oo - Dulkiewicz chyba pierwszy raz z RIGCZem. A ten pachołek pisowski jak zwykle...

źródło: comment_16114066798VHATrFOXVHqQWhLolV9EG.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo: Czy ten duński neokomunista nie rozumie, że te całe socjalne rozdawnictwo idzie wyłącznie na emerycki elektorat PISu? Na co nn liczy? Że urwie nieco elektoratu pisowi? Że emeryci nagle pokochają tęcze, antifę, zaimki i kpop? XD
  • Odpowiedz
@marv0oo: tylko to wziąłeś skrajny przypadek gościa który stracił wszystko a z drugiej strony emeryta któremu na wszystko wystarczało. a to prędzej trzeba wziąć średnią żeby zobrazować cała grupę i tutaj już jest lepiej bo wyszło że jednak tak dużo firm się nie musiało zamknąć.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: a i jak pisałem - ludzie tracą pracę, majątki, a emeryci mają to w dupie bo przedsiębiorcy nawet z zerowym przychodem muszą płacić zusy srusy, a emeryci z tego żyją
  • Odpowiedz
@polaczyna: Mnie dalej fascynuje,że muzyka z najbardziej prawicowego kraju świata, gdzie nawet lokalna "lewica" wyzywa przeciwników politycznych od gejów, a gwiazdy kpopu deklarują poparcie dla obowiązkowej służby w armii stała się symbolem lewicy w Polsce xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
14 emerytura mu pomoże

@marv0oo: bokiem mu wyjdzie a nie pomoże, jeszcze jedną przytulą pewnie przed wyborami, ale zapłacą z nawiązką, w nowych, 'niższych cenach' z wyższym podatkiem i pogłębieniem się kryzysu trawiącego usługi publiczne.
  • Odpowiedz