Wpis z mikrobloga

To tylko moje przepuszczenia, ale mi się wydaje, ze nie chodzi o sam znaczek, tylko o zasłanianie tych świateł. Mogę się mylić, ale to bardziej prawdopodobne, niż jakiś znaczek.
  • Odpowiedz
@Nerin: Dodatkowo dodam, iż ten wózek, posiadał parę modyfikacji, które nie były standardowym wyposażeniem. Miał przyczepiony z tylu koszyk za pomocą trytytek. Hak do mocowania wózków, który był na sprężynie, miał przyklejone zabezpieczenie zrobione z foli gąbki zwiniętej w rulon, żeby po zwolnieniu go z wagonu wrócił do pozycji pionowej nie walił o wózek. I teraz najlepszy problem. Po wylaniu nowej posadzki wszystkich walił prąd podczas jazdy i to mocno.. nie
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Jeśli było jak piszesz, to faktycznie dziwne. Poza tym i tak nie rozumiem tego zwolnienia, jaki problem jest powiedzieć, żeby zdjąć ten znaczek, jeśli im wadził. Znacznie gorsze rzeczy widziałam i stan techniczny wózków widłowych, jak i suwnic. Co prawda nie pracuje na magazynie, ale mam z magazynem co dzień styczność. Pewnie chodziło o redukcje pracowników, albo komuś musiałeś w jakiś sposób podpaść, ciężko znaleźć inne logiczne wyjaśnienie, bo mimo
  • Odpowiedz
@onmatopeja: i bardzo dobrze - milenals myślał że wszystko może i bawić się w pracy i mieć w dupie wszystko ;) Widocznie nazbierał sobie za inne zachowania. Mi tam go nie szkoda.. do nauki jeszcze i pokój sprzątać a nie pieniądze by chciał zarabiać jeden z drugim.
  • Odpowiedz
@onmatopeja: najwidoczniej już od jakiegoś czasu chcieli Cie zwolnić i szukali tylko pretekstu. U mnie też się szykuja zwolnienia, tzn przyszedł z góry email że mają zwolnić po kilka osób z każdej zmiany do 1 lutego i najpierw idą osoby które jakoś podpadły. Akurat tu gdzie ja jestem to na pierwszy strzał lecą konfidenci xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W świetle przepisów, można nawet za 1 minutę spóźnienia zwolnić. Można iść do sądu, ale nie ma po co. BHP panie i tyle. 2 lata mnie tego uczyli i polecieć można za byłe gówno.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@onmatopeja: TREK powiadasz?

To kasuje ich subskrypcję i roweru też nie kupię mimo, iż sklep ich mam po drugiej stronie bloku. Tak, nie kupię bo są drogie, a w tej cenie suport na kwadrat to jednak kpina...

Tylko prawdopodobnie obecny rok będzie jeszcze gorętszy, dla importerów i sprzedawców, niż poprzedni. Także na mojego upatrzonego checkpointa jest pewnie kolejka kilkunastu osób.

Zatem mój "sprzeciw" na uja Ci się zda :(..

  • Odpowiedz