Wpis z mikrobloga

@onmatopeja: skoro to Niemcy to ordnung muss sein. Podał dokładny punkt regulaminu zakładu gdzie jest napisane że nie można przyklejac kartonowego merca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo jak nie... to cyk do sądu pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Dziki kraj. W UK ponoć robole-Angole skaczą po kartonach, styropianach, niszczą opakowania i nikt ich nie zwalnia. Jedno i drugie oczywiście ostre przegięcie, ale pokazuje jaka jest przepaść.
  • Odpowiedz
  • 0
@Harry_Callahan jeśli kupuje rower do enduro, xc czy downhillu, a chce mieć lakier złoto to pierwsze co robię to nie janusze na foli zabezpieczającej jednocześnie licząc się z tym ze ten rower będzie #!$%@?ć, nie jeździć do sklepu po bułki ;)
  • Odpowiedz
@onmatopeja: Nie wyrzucili Cię za samo logo Mercedesa. Wyrzucili za zakłócenie działania BlueSpot'a. Logo wykonałeś zapewne w czasie pracy, na stole roboczym gdzie miałeś służbowy nożyk introligatorski, markera, długopis. Do tego te kołpaki przyklejone firmową taśmą i jeszcze zdjęcie zrobione smartfonem w zakładzie. Mniemam, że jest absolutny zakaz fotografowania i być może używania prywatnego telefonu w pracy. Mam wrażenie, że gdybyś pracował na lotnisku to zrobiłbyś zdjęcie jak wkładasz rurkę
  • Odpowiedz
wykonałeś zapewne w czasie pracy, na stole roboczym gdzie miałeś służbowy nożyk introligatorski, markera, długopis


@D1_MIRAS: To akurat element standardowy, czasami się coś machnie z nudów :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zaacki: była tam naklejona folia tyle że przed zrobieniem zdjęcia ją zdjąłem.

Folia w rowerze enduro nic nie daje. Na widelcu mam naklejone dwie warstwy a i tak są strzały że farba jest zdarta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Harry_Callahan co ty za folie miałeś? Kumpel ma z 3m samoregenerującą. Do sprzedaży ściągnął folie z ramy, była w stanie idealnym, a latem w każdy weekend byliśmy w bike parku lub jakiś enduro trailsach. Tak rower byl rzucany przy skokach
  • Odpowiedz