Wpis z mikrobloga

  • 5
@interpenetrate Ci którzy piszą że nie ma bugów oglądali tylko gameplay u rocka, który patrzy w podłogę na cut scenkach i nie używa samochodów bo nie lubi ścigałek

trejn - @interpenetrate Ci którzy piszą że nie ma bugów oglądali tylko gameplay u roc...
  • Odpowiedz
Wieszają psy na tej grze za pojedyncze niewiele znaczące błędy


@JanImperator: Takie nieznaczące, że kumpel dalej nie może przejść gry i teraz czeka aż naprawią i czy w ogóle naprawią ją. Jeszcze się z takim czymś nie spotkałem.
  • Odpowiedz
@BQP: Troszke sie jebnales w obliczeniach, wyszedl dopiero pierwszy patch z duzych, poprawki beda trwac miesiacami. Hotfixy to nie sa patche formatu, jaki jest potrzebny, naiwny jestes.

SORRY ZE SIE DOBRZE BAWIMY W TA SUPER GRE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana: o jejku jejku tak super się bawimy hihi czemu nikt tego nie może zrozumieć? Co nie działa ci gra przez co od miesiąca nie możesz jej przejść? O jej smuteczek u mnie wszystko super śmiga zrozum to mam już dwieście godzin. Co bugi w animacjach sprawiają, że czasami czujesz się jak byś grał w crapa za 5$ przez co nie wyczuwasz się w klimat? O jej nie przesadzaj za
  • Odpowiedz
@dzwiedz3000: Tak dokladnie jest, znasz nas na wylot. Mnie nikt nie oszukal, znam realia wydawania gier na tyle, ze wiem, ze nie wszystko zalezalo od nich. Trafili na zly czas wejscia nowych generacji, a skala projektu byla topem swiatowym, wiec mieli zobowiazania wobec dustrubutorow. Gdyby mogli poczekac, to by poczekali, widocznie wiecej odkladac premiery sie nie dalo.

Nastepna ich gre kupie rowniez w preorderze, BO MNIE STAAAAC. To nas rozni,
  • Odpowiedz