Wpis z mikrobloga

Może nie jestem tak wymagający i dla mnie liczy się historia w grze i sama rozgrywka


@JanImperator: ja mam taki problem, że nie potrafię się skupić na fabule jak co chwilę widzę babole z postaciami, które nie ruszają ustami albo z d--y nagle mówią innym językiem. Nie pamiętam drugiej takiej gry, która co chwilę wybijała mnie tak z klimatu.
  • Odpowiedz
: Ile sie czeka w Polsce na usuwanie tak poteznego bolu d--y?


@onuceSzatana: mnie d--a przestanie boleć jak się skończy polskie cwaniactwo i bronienie tegoż. Serio, mam w tej grze nastukane ponad 80h. Gra się poprawnie i da się grać, ale krzyczenie, że gra jest super a błędy nieistotne to jest żal.pl
  • Odpowiedz
Dobrze, że przynajmniej w Valhalli regularnie dodają patche,


@piotr-zbies: dawanie za przykład Ubisoftu, który sprzedaje w zasadzie produkty gropodobne to XD. W przypadku Ubi każdy wie co kupuje bo klepią w kółko tą samą jedną grę, tylko nazwy zmieniają.
  • Odpowiedz
@BQP: Dlaczego zal? Dlaczego ta gra nie moze byc super pomimo bledow, ktore na boga beda systematycznei naprawiane? xDDD Moj najomy ma juz ponad 200h, narzeka na bledy, ale roznosi gre na czynniki pierwsze i ma z tego niesamowity fun. Dlaczego was tak boli d--a, ze ktos sie moze dobrze bawic?
  • Odpowiedz
Giereczkowo daje się od kilkunastu lat r----ć Bethesdzie, daje się r----ć Ubi, EA, Gamefreakowi, nie widzi tego, że gierka się czasami jest sklejona na ślinę, teraz daje się r----ć CDPowi. Nic nowego.
  • Odpowiedz
Dlaczego ta gra nie moze byc super pomimo bledow, ktore na boga beda systematycznei naprawiane


@onuceSzatana: 7 patchy nie poprawiło błędów, które są od premiery i które wciąż widzę.

Dlaczego was tak boli d--a, ze ktos sie moze dobrze bawic?


@onuceSzatana: przecież to wy wciskacie wszystkim jaki to jest przebłysk polskich programistów i wciskacie się wszędzie, w każdy jeden post o CP77.
  • Odpowiedz