Wpis z mikrobloga

@krashann: nie wiem jak jest teraz ale pół roku temu sor na górce był czynny do 16:00
tak, po tej godzinie nie wpuszczali nikogo, chyba że zespół ratowniczy był wysłany przed tą godziną, to wtedy z wielką łaską otwierali bramę
Palnij się w łeb. Na #!$%@? sor byłby sorem jakby zamykali o 16. Karetki w nocy nie jeżdżą? Ludzie nie miewają wypadków? Gdzie by mieli iść jak nie na sor. Zamiast gadać głupoty to się lepiej zacznij zastanawiać gdzie wtedy naprawdę była twoja dziewczyna skoro bajki o zamkniętym po 16 sorze opowiada.

Edit a tekst "chyba wiem lepiej co usłyszałem od dziewczyny" Brzmi jak "byles kiedys w ameryce? No a ja znam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rmk93: no byłam z wypadku i nie chcieli mnie wziąć, ratownik łaził dotąd po całym sorze aż mnie wepchnął na siłę bo planowali zamknąć sor ze względu na wirusa xD
nie wpuszczali nikogo a w środku oglądali se auta na olx
nie, sorki, jednego typka wpuścili ale to dlatego że jego dziewczyna rozpaczała pod bocznym wejściem jak mnie bokiem wypuszczali, a tak to zamknięte na 4 spusty i bajlando

wtedy się
@gfgfgfa: Mówisz o wyjątkowej sytuacji kiedy SOR był ogniskiem wirusa i musiał być tymczasowo zamknięty do dezynfekcji. Normalnie działa to tak jak opisał @rmk93 i nie ma prawa być inaczej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psylo: przypominam ci że od roku jesteśmy "siedliskiem" tego wielce groźnego wirusa więc równie dobrze może być zamknięte teraz.
Rzeszów nie jest pępkiem świata, mnie wtedy chcieli do Przeworska chyba wysłać więc z wypadku tak czy siak dostaniesz pomoc prędzej czy później.

Żadnej dezynfekcji nie widziałam, skąd ten pomysł( ͡ ͜ʖ ͡)
@gfgfgfa: Ale wiesz, że w ciągu tego roku co najmniej kilka razy się zmieniały procedury i wytyczne dla szpitali? No ale spoko, jak nie widziałaś dezynfekcji to na pewno zamknęli SOR żeby oglądać auta na olx ¯_(ツ)_/¯
@gfgfgfa: @psylo: @Pangia: #!$%@? mnie takie myślenie. Sor to miejsce ratowania życia i stabilizacji funkcji życiowych. Ludzie przychodzą na sor z ranami nie zagrażającymi życiu ale np do szycia, z bólem głowy, bolącym zębem itd i wielce zdziwieni ze na oddziale do ratowania życia w czasie pandemii nie chciano ich wpuścić
@rmk93: No akurat tu racji nie masz bo na lewowskiej sor jest zamknięty dla przypadków nie zagrażających życiu. Mnie z bólem kolana odesłali na ambulatorium o 23 (miałam wypadek na stoku)
@krashann: na lwowskiej jest zamknięty dla przypadków które nie zagrażają życiu, normalnie możesz pojechać na ambulatorium obok lisa kuli, tam przyjmą cie na badanie/prześwietlenie.