Wpis z mikrobloga

Przez całe życie moja wiedza na temat szachów ograniczała się tylko do znajomości ruchów poszczególnych figur, teraz zacząłem sobie przeglądać tag, grać na chess.com, ciągle przegrywam, ewentualnie wygram na czas lub zremisuje mając +/- 300 punktów rankingowych. Już czuje, że wciągnę się na dłużej, bardzo mnie satysfakcjonuje analizowanie swoich porażek i rozwijanie umiejętności gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak wygram partyjkę poprzez swojego pierwszego mata w życiu, to już w ogóle będę wniebowzięty.
#szachy
  • 4
@Eissseiw: lichess fajniejsze. mam tak samo jak Ty. zacząłem grać na kurniku kilka dni temu, potem na chess, ale jednak lichess jest najbardziej przyjazne. No i przegrywam prawie wszystko jak leci, ale nawet wygrałem z jakimś słabeuszem tym samym zagraniem, przez które chwile wcześniej dostałem baty :D
@robertx: Obejrzałem 2 filmy na tym kanale i są rezultaty - pierwsze w moim życiu zwycięstwo poprzez mata :D Aż mi się uśmiech na twarzy pojawił
@grypa-grypowska Założyłem sobie tam konto, jutro przetestuje te zadania, dzięki!
@Dawidk01 Póki co to się nie wypowiem bo testowałem tylko chess.com a na lichess mam świeżo założone konto i mam zamiar dopiero jutro rano przetestować, to po dłuższym czasie sobie sam ocenie co mi bardziej
Pobierz Eissseiw - @robertx: Obejrzałem 2 filmy na tym kanale i są rezultaty - pierwsze w moi...
źródło: comment_1611359104yek5CO7zTCGsbK2NKwroE5.jpg