Wpis z mikrobloga

Mirki, które znają się na #kotki
Mam kocurka, który póki co mieszka sobie w kotłowni pod domem, bo jest niewykastrowany i nie wpuszczam go do domu
W kotłowni ma swoje jedzonko i kuwetę, w nocy go zamykam, ale za dnia drzwi są uchylone. A z racji tego, że mieszkam na wiosce to inne kocury też przychodzą do kotłowni w której sikają i zjadają mojemu ciamkowi żarcie i najgorszy jest ten smrod od sików innych kotków
Czy znacie jakiś sposób, żeby inne koty nie wchodziły mi do kotłowni? #pytanie #pytaniedoeksperta #koty
Zdjęcie moje i Ciamka jak był mały dla zasięgu
Pobierz lijka - Mirki, które znają się na #kotki 
Mam kocurka, który póki co mieszka sobie w ...
źródło: comment_1611322940Uzyew8aJ1mVApGrlQQbM2o.jpg
  • 21
@paciu47 ale ciamek skończył rok w sierpniu ubiegłego roku i często widzę jak gdzieś pod drzewkiem podnosi ogon psika i ucieka
Był w domu tak do 4 miesiąca
@kuncfot zaszczepiony i odrobaczony :)

@gardan póki co mieszkamy z chłopakiem w części domu jego mamy, a swoją budujemy, a teściowa już się burzy jak jedna kotka, bo matka Ciamka mieszka normalnie w domu, w ogóle nie chce wychodzić
Ale to typowy kanapowy grzeczny kotek
Chcemy do końca wakacji się wyremontować i tam mieszkać z dwoma kotkami, póki co mam mało do gadania :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lijka: no kawał kiciora, a z ciekowaci ile waży? Tak jak Ci wcześniej pisałem, kastrować można, tylko niekoniecznie to już coś zmieni poza tym, że nie będzie uciekać na wieś kopulować
@gardan
@Opportunist zamykam go tylko na noc
Bo jednak za dnia to jest taki kot, że lubi sobie pochodzić po wiosce, a jednak fajnie jak ma uchylone drzwi, żeby sobie pójść tam poleżeć jak będzie chciał
Tylko Ciamek to trochę #!$%@? i boi się innych kotów
Ciamek dlatego, że jak się urodził to był straszna Ciamajdą