Wpis z mikrobloga

@problemat Zanim barrek odpisze to ja mam pytanie. Bo nie bardzo rozumiem. Mamy ci gratulować że gdzieś coś studiujesz? Na tylu płaszczyznach się skompromitowałeś i nagle jakieś 3 kierunki mają sprawić że będziemy cię podziwiać? XD Jesteś niespecjalny w szachach, czytasz mało i powoli, wyżej srasz niż dupe masz, gubisz się w tym co zmyślasz.
Jakieś 3 przynajmniej w części zmyślone kierunki miały sprawić, że barrek powie "o kurde jesteś kimś!"? XD
@problemat Miałeś 3 opcje. Wygrać, zremisować albo przegrać. Przegrałeś. Więc tak, jesteś niespecjalny w szachach. Ty krzyczysz żeby pod tagiem był jakiś poziom, a jakiś wyluzowany koleś bez kija w dupie jest lepszy i na dodatek ma normalne podejście.
Pod tagiem z odliczaniem książek też czepiasz się ludzi. Było podsumowanie roku, nie byłeś na podium, więc zamiast przyjąć do wiadomości, że były osoby, które przeczytały więcej książek to spinałeś dupsko. Więc tak,
@problemat: Jesteś taki wieki uczony, oczytany, dostaniesz tytuł doktora nauk i zgarniesz w przyszłości Nobla. Ale z zachowania i bycia człowiekiem bedziesz nikim i zostaniesz na starość sam jak palec.

Z tego co przejrzałam masz własny biznes i studiujesz trzy kierunki. No brawo przy jednym było mi bardzo trudno i ledwo dałam radę ukończyć 3 rok. Ty pewnie masz w dobie pandemii trzy laptopy i zajęcia na każdym kierunku w tym
Pobierz g.....9 - @problemat: Jesteś taki wieki uczony, oczytany, dostaniesz tytuł doktora na...
źródło: comment_1611323485KQHdC1nqA4r02UvFY9AJaj.jpg
@gohafeliczita9 Ale Ty ten swój jeden kończyłaś w Pcimiu Dolnym na gównouczelni, to ja nie wiem czemu było Ci ciężko :)
Sorki, muszę lecieć, bo idę pić herbatkę z moją dziewczyną.
Masz beznadziejne życie i jesteś beznadziejna we wszystkim, skoro studia nie idą Ci idealnie. Jesteś nędznym człowiekiem.
Wracam czytać literaturę piękną, najpiękniejszą. 3 książka w ciągu doby :)
A w szachy to tak naprawdę nie przegrałem. Tzn. przegrałem ale tak trochę.
@problemat: pamiętam ile ma lat już mi to mówiłeś, Tobie trochę czasu zajęło znalezienie komentarza sprzed kilku miesięcy w którym podawałeś jej wiek xD a szykować to się można choć jej życzę jak najlepiej pewnie spotka na studiach jakiegoś przyszłego pana doktora i Cię zostawi :)
@problemat Kilka tygodni temu i teraz pisałeś o tym ile kierunków studiujesz, a nie ile będziesz studiował. Kilka tygodni temu studiowałeś 2 kierunki, teraz studiujesz 3, gdzieś musiałeś się jebnąć w obliczeniach. Zapisuj sobie to co zmyślasz jeśli chcesz być odrobinę wiarygodny.

@gohafeliczita9 ta wielozadaniowość wygląda na tyle słabo, że jak siedzi na wykopie, to twierdzi że właśnie czyta literaturę piękną, a co dopiero jakieś inne czynności