Wpis z mikrobloga

@rybeczka: No właśnie nigdy mi się nie zdarzyło żeby zamówienie było gotowe do odebrania na drugi dzień, i to w tak krótkim czasie. Tu chyba jest coś więcej na rzeczy niż tylko praca do późna, pewnie jak zgaduję magazyn i sortownia były gdzieś w Kielcach więc spokojnie się uwinęli w takim czasie :)
40, paczka już w Pacz


@supra107: to jest dobre tempo, ale absolutnie w normie.
Zauważyłem, że ostatnio duzi detaliści w takim tempie na spokojnie wyświetlają (ich centra dystrybucyjne ślą do kurierskich centrów, te ostatnie pracują całą noc, czyli z reguły pakują paczkę w okolicach północy na TIRa, który jedzie do miasta docelowego i z samego rana lokalni kurierzy rozwożą już po mieście docelowym).
@supra107: Miałeś duże szczęście, widać paczka szybko spakowana i fartem trafiałeś na wejście przed startem rozdzielnika. Przy magazynach automatycznych i dobrym systemie LMS można zejść do 24h dostawy w calym kraju :)
@wyk00p: zresztą. Nawet ja jako zwykły szaraczek jak wysyłam kurierem DPD to spokojnie mogę nadać pakę o 18:00 albo i trochę później na drugi koniec Polski, a i tak będzie następnego dnia na 100% na miejscu (przy sprzyjających warunkach rano, bo kurierzy często i od 7-8 rano jeżdżą).

@supra107:

Gorzej w przypadku paczkomatów, bo w takim przypadku zostawiam pakę w maszynie i nie wiem kiedy ktoś ją stamtąd zabierze. Zdarzało
To słuchaj tego, ja 22 grudnia około godziny 18 zamówiłem obudowę do komputera. Karton wielki jak sam nie powiem kto a na liście przewozowym ważył 20kg. O 1 w nocy opuścił magazyn, o godzinie 11 23 grudnia kurier dzwonił do drzwi. Jak? Dlaczego? Nie mam pojęcia xD