Wpis z mikrobloga

Uwaga! Wołam wszystkich plusujących i komentujących wpis z dnia 22.01.2020 do wpisu gdzie chwalimy się co udało wam się w czasie zeszłego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja zaczynam:
-Przeżyłem pandemię 2020
-Pojechałem za granicę
-Podjąłem się ciekawych prywatnych projektów jako grafik
-Zabrałem ważną dla mnie osobę w miejsce które bardzo chciałem ją zabrać
-Pod koniec 2020 spełniłem jedno ze swoich największych marzeń
-Poznałem jeszcze więcej znajomych
-Rozpocząłem swój mały biznes

Cele na 2021:
Zbudować markę w ecommerce
Pojechać chociaż 2 razy na urlop
Jeszcze więcej klientów w grafice
Przeżyć 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Plusujcie ten wpis, a zawołam was w 2022 roku
#wykop
  • 293
@marcelowy16 przetrwałem 2020 rok XD, zbudowałem siłownię w piwnicy, pojechałem w góry, ogólnie mimo wszystko miło spędziłem ten czas, wyprowadziłem się z większego miasta bo przez pandemie nie było sensu tam mieszkac, odnowiłem kontakt z ex (paradoksalnie jest to dobra wiadomość) i poznałem 2 bardzo fajne dziewczyny, ale z obiema miałem taki sam przypał XD.
Cele na 2021? Znaleźć druga połówkę, do lipca zbudować sobie jeszcze lepsza formę no i najważniejsze -
@marcelowy16:

- Poznałam mnóstwo dobrych ludzi. Trochę się z czasem rozpłynęli ale byli. To najważniejsze.
- Od lat wyczekiwana operacja, która się udała i nie umarłam mimo wieloletniego straszenia, że tak się stanie.
- Byłam w kilkumiesięcznym dobrym związku. Nie pykło ale zawsze to pozytywne doświadczenie, a teraz się z chłopcem przyjaźnimy. :-D
- Namówiłam w tamtym roku kilka osób na terapię i tym osobom jest lepiej. A na pewno jednej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@marcelowy16: wow jak ten czas leci :D

Dostałem awans
Zareczylem się
Mimo pandemii wyjechałem pozwiedzać Paryż, Hamburg i Azory :D
Zacząłem kurs menadżerski w pracy
Wyremontowałem mieszkanie w Polsce (mieszkam w UK)
Nauczyłem się pracować zdalnie

Z minusów trochę przesadzam z alkoholem przez stres i pandemię, muszę na tym popracować

Na 2021 planuje:
Jechać na kanary
Skończyć kurs i zdać egzamin
Otworzyć własną działalność (mam z tyłu głowy co che robic
@marcelowy16: -przeżyłem pandemię;
- zacząłem pracę trenera piłki nożnej (może marzenie za duże słowo, ale mega mi się to podoba)
- wróciłem do kopania w piłkę w klubie (amatorsko to amatorsko, ale zawsze :D po roku przerwy)
- powoli wprowadzenie nowych nawyków

Cele:
obronić inżyniera
utrzymać nawyki (może nauczyć się nowych, lepszych)
znaleźć stałą pracę, najlepiej z dalszą możliwością trenowania
pojechać w końcu nad morze w wakacje, bo dawno nie byłem
@marcelowy16:
Przeżyłem
Rozstałem się z różowym
Dalej pracuje tam gdzie pracowałem
Wziąłem się za prawo jazdy bo wcześniej byłem głąbem i mi się nie chciało (jestem w trakcie)
Poznałem nowych ludzi
Zwiedziłem Chorwację
Zacząłem ponownie uprawiać sport
Kupiłem sobie rower
Ogólnie moje samopoczucie jest lepsze niż 365 dni temu
Miałem 2 gruzy e36, pojeździłem po torze, zamieszkałem ze swoją różową, nadrobiłem zaległości z erasmusa. Pomału do przodu, pierwsza porządna praca, pierwsze doświadczenia zawodowe.