Wpis z mikrobloga

Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie:

Witam, chcę zacząć używać perfum. Czy lepiej z Douglasa czy z Notino? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz:

Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator perfuforum.pl

Chcesz zacząć kupować perfumy? Super! Tylko pewnie masz nos ten sam od urodzenia, który niestety po 2-3 pójściach do wąchalni ci się #!$%@? więc musisz #!$%@?ć przegrodę nosową i zamontować tytanową protezę za 9000 dolarów, do tego wazelinę z aerożelem za 5000zł (dostępne w naszym sklepie internetowym), no i urządzenie mierzące wilgotność, temperaturę oraz poziom #!$%@? starego w twojej dupie, bo inaczej jest ryzyko skiśnięcia. Przeczytaj też koniecznie poradnik Doktora Adziaka (niestety niedostępny w apce ale możesz znaleźć w naszej belce tagu przez przeglądarkę) o kupowaniu dekantów, bo z rozbiórkami nie ma żartów i głównym błędem większości początkujących jest #!$%@? się na Adnana za 1,5zł/ml. Jeżeli chcesz kupować do 6-8 flakonów to wystarczy taka szafa z witrynką za 500zł ale jeżeli 10 flaszek i więcej to potrzebujesz już szafy COMBAT z uranu i pajęczej sieci, czasami się pojawiają na allegro. Amerykański żołnierz w Iraku trzyma w takiej granaty więc to solidny sprzęt, będzie służył latami. Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam!

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PERFUMY BĘDZIE MOŻNA WĄCHAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD UŻYJĄ ONE MILIONA DO PRACY

hehe pamiętacie kuros75 dekantking jak byliśmy w '99 na zlocie perfum niszowych w Siedlcach? XD Co tam się działo to głowa mała!!! Całe życie z wariatami XDDD KTO MA WIEDZIEĆ TEN WIE XD

#!$%@?

#pasta #perfumy
  • 2