Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy co sądzicie... moja ex poznała kogoś ze studiów w lipcu na początku, a pod koniec mnie rzuciła. Jakoś od pandemii słabo nam się układało, ale to 3-4 miesiące na ponad 4 lata bycia razem, wcześniej było wszystko bardzo dobrze, teraz jest z tamtym kolesiem. Mówi, że to od miesiąca, w sumie nie wiem po co mi o tym mówi, bo co mnie to. Ale jakoś przyszła mi myśl taka, że to wcale nie jest od miesiąca a mogło być już w lipcu i zaczęło mi to ciążyć, nie wiem mimo ze sam nie chciałbym wracać, to toksyczna osoba to jakoś myśli o tym, że się #!$%@? będąc ze mną mnie paraliżują. Opisze Wam jak to wyglądało - w lipcu go poznała, zaczęła być chłodna dla mnie. Zerwała 25 lipca. Około 12 dni później pojechała niby ze znajomymi w góry - wcześniej nic nie mówiła, a znam jej znajomych, nie organizują spontanicznie niczego - była u mnie w mieszkaniu przed wyjazdem po rzeczy i tak zapytałem gdzie to jedzie i z kim, nie ze jakiś wywiad po prostu mówiła o tym wyjeździe to dla podtrzymania rozmowy zapytałem - nie umiała odpowiedzieć. Później seria dziwnych akcji - po powrocie usunięcie wszystkich starych zdjęć ze wszystkich mediów, ogólnie zmiana o 180 stopni. I jak sobie to analizuje, nie chce ale wraca to samo do mnie, to wychodzi że jednak to się wcześniej zaczęło i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

#zwiazki #rozstanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6007883b25efed000a6177e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, nie ma co tego roztrząsać - jebło to jebło, na #!$%@? drążyć temat? Mnie też kiedyś jedna zostawiła i chwilę po była z innym, w dodatku prawdopodobnie spotykała się z nim jeszcze będąc ze mną ale w sumie #!$%@? mnie to obchodzi, nie chce wiedzieć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, prawie jak bym czytał o swoim Ex-Szlaufie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet staż "związku" i góry się zgadzają. Moja rada jest taka, że nie ma co jej trzymać w pamięci tylko od razu szukać innej przy której szybko zapomnisz o tamtej a jak by kiedyś chciała się spotkać to zrób to tylko po to żeby napluć jej w zdradziecki ryj.
  • Odpowiedz
Usunęła wasze zdjęcia po rozstaniu...NORMALNE.

Nawet jak to ona chciała się rozstać to ta decyzja nie była dla niej pewnie łatwa i pewnie też myślała o tym wcześniej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Rozegrała Cię i znalazła lepszą w jej opinii opcję. Wyciągnij wnioski i idź dalej, bo marnujesz na nią czas myśląc o tym a szkoda. Następnym razem nie ignoruj czerwonych flag i reaguj z miejsca.
Współczuję. Trzymaj się chłopie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no tak to wygląda. Małpa nie puści jednej gałęzi jeśli wcześniej nie złapie drugiej i tyle. Poznała typa będąc z tobą, zobaczyła że coś może z tego być i kopnęła cię w dupę. Zerwij kontakt, usuń wszystko co ci ją przypomina i staraj się zapomnieć. Resztę załatwi czas.
Od razu napisze że zdarza się też czasem tak że z nowym typem nie wyjdzie (bo gościu okaże się jednak niezainteresowany lub
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: rozstała się z tobą na końcu lipca, prawie dwa tygodnie PO rozstaniu pojechała w góry i nie chciała ci powiedzieć gdzie i z kim, i PO rozstaniu usunęła wszystkie wasze zdjęcia ze swojego profilu?

  • Odpowiedz
WybranyMirek: @silesianist: No tak, masz rację. Ale nie chodziło dokładnie o to, ale dobra bo sobie zacząłem wkręcać jakieś chore rzeczy bez sensu..

#!$%@? w nią, blokuje wszędzie i trzeba się czymś zająć. Swoją drogą po rozstaniu nie rozmawialiśmy ani raz (po zabraniu przez nią rzeczy z mieszkania) i mi kilka dni napisała o tym więc bardzo w sumie #!$%@? możliwe, że ot chciała mi #!$%@?ć, to się szlaufowi udało
  • Odpowiedz
PolnaElfka: @silesianist: No tak, masz rację. Ale nie chodziło dokładnie o to, ale dobra bo sobie zacząłem wkręcać jakieś chore rzeczy bez sensu..

#!$%@? w nią, blokuje wszędzie i trzeba się czymś zająć. Swoją drogą po rozstaniu nie rozmawialiśmy ani raz (po zabraniu przez nią rzeczy z mieszkania) i mi kilka dni napisała o tym więc bardzo w sumie #!$%@? możliwe, że ot chciała mi #!$%@?ć, to się szlaufowi udało
  • Odpowiedz