Wpis z mikrobloga

Raz na kilka tygodni jak nie mam nic pod ręką do czytania w kiblu, to sprawdzam jak nisko upada szczoch, dziś trafiłem na filmik jak nasz podróżnik, kucharz celebryta zwiedza Zakopane - w pierwszych minutach filmu menel jak zwykle nie mówi nic ciekawego - czyli że otwiera drzwi, jest zimno pada śnieg, jesteśmy tutaj, pada śnieg - nagrywa praktycznie pierwsze lepsze miejsce gdzieś tam i puszcza to w slo mo żeby wydłużyć film żeby reklama mogła pyknąć (Mam adbolocka xD) - robi to jeszcze 3 razy w filmie, ale uwaga CO NAJLEPSZE - Menel który wyciąga po 5000 złotych z lajtów MA PODKŁADKĘ Z ROKSY xDD (Była za darmo chyba w zeszłym roku jak zrobiłeś konto) - mało tego jeszcze otwarcie obżera się za nie swój hajs - najstarszy nastolatek na feriach, Pani Barbara może w końcu spokojnie odpocząć od ciągłych krzyków i makao menela. Oczywiście 90% komentarzy na yt to polew ludzi, a pozostałe to jakieś matki i multikonta bobolaków xD
Ahh, chciałbym tak nie mieć ambicji, umiejętności czy pasji, nigdy w życiu nie skalać się pracą i mieć IQ równe gaśnicy pianowej - miałbym podobnych sobie sekciarzy którzy będą fundować mi wycieczki i jedzenie za ich sosy xD
#kononowicz #menelicano #patostreamy
Skatedog - Raz na kilka tygodni jak nie mam nic pod ręką do czytania w kiblu, to spra...

źródło: comment_1611104297ACxJT3i7MquDix0u99vP3U.jpg

Pobierz
  • 10