Wpis z mikrobloga

  • 0
@K-S- za pierwszym razem? To specjalnie. Masz tam nic nie być w stanie ruszyć. W 4 rozdziale jak poprowadzisz postać w jedną rzecz i przemyslisz a nie wykupisz wszystko co się da to przelecisz
  • Odpowiedz
@Gymski: Mam na myśli 4 rozdział. Co to tego poprowadzenia postaci to też jest lekki problem bo musisz grać w to kilka razy od początku by ogarnąć.

Choć w sumie grało się przyjemnie.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Tak właściwie to jakiś zadowolony z tego super nie jestem bo nie ma ani big boxa z G1 (już nie mówię nawet o premierowej polskiej bo to jest nie do zdobycia, ale niemiecką mogłem kupić za jakieś 250). G2 można czasem wyłapać polskie premierowe wydanie, ale to też sobie śpiewają 200-300zł, szkoda kasy. To co mam było po prostu tanie, udało sie wyłapać.
  • Odpowiedz
@Qbanek1: Złota edycja to po prostu wydanie G2 + dodatek. Dlatego też tyle płyt, 3 CD to G2, 1CD z dodatkiem, 1CD z jakimiś rzeczami typu mapy, obrazki i nie wiem co tam jeszcze. Bo samo premierowe Noc Kruka w tekturowym opakowaniu, jak widzisz ma napisane "1CD" czyli jest to sam dodatek który wymaga podstawki.
  • Odpowiedz
@Hrabia_Horeszko: jedynie co to chińska wersja G1 była zabugowana. Oraz niemiecka również g1 w wersji 1.06l (później wyszły patche więc zanim wyszedł g1 w polsce to była już oficjalna wersja 1.08k)
  • Odpowiedz