Wpis z mikrobloga

słowem komentarza- wypadek zdarzył się przy ścieżce oznaczonej smutną minką- tam jest normalnie ścieżka dla pieszych, ławki, śmietniki i akurat tak niefortunnie wypadło, że zamiast zjeżdżać w miejscu ze szczęśliwą miną gdzie jest dużo więcej miejsca, zjeżdżał tam. Szkoda dzieciaka, mam nadzieję że odbije się to szerokim echem i rodzice poinstruują dzieci gdzie można zjeżdżać a gdzie nie
krolcz - słowem komentarza- wypadek zdarzył się przy ścieżce oznaczonej smutną minką-...

źródło: comment_1611066205kMMknNyT2uA2uvTGJygcIR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@advert: z pol roku temu pod Gliwicami na drodze 88 był koszmarny wypadek - bus się przewrócił na bok i „czołowo” w dach wpadł w niego autokar. Bodaj 8 osób zginęło.
Rozwiązanie?
Po pare kilometrów w jedna o druga stronę od tego miejsca na prostych odcinkach drogi wprowadzili zakaz wyprzedzania - linia ciągła, znaki.
Choc nie znalazłem info żeby wcześniej tam inne wypadki były.

Ot narodowy sposób, logika
  • Odpowiedz
@Mjj48003: powinni usuwać każdy element krajobrazu na którym ktoś sobie zrobił krzywdę/zginął, niezły krajobraz by powstał w miastach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś przechodził przez tory i go przejechał tramwaj? Usunąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@borjaki: No jeszcze całkiem nieźle pamiętam czasy zjeżdżania z górek i od zawsze się odruchowo zeskakiwalo z sanek przed ławeczkami. Tu zabrakło myślenia ewidentnie. Szkoda tylko ławeczki.
  • Odpowiedz
nieprawda


@advert: Kurde, nie to wcisnąłem i usunąłem.

Co do tej nieprawdy to nie znam tego miejsca i wyraźnie napisałem, że jeżeli dzieciaki się tam bawią, ławka nie jest potrzebna i można jej znaleźć lepsze miejsce, to nie widzę problemu.
Dzięki za więcej informacji, a koledze @krolcz za mapkę poglądową.
  • Odpowiedz
jeżeli dzieciaki się tam bawią, ławka nie jest potrzebna i można jej znaleźć lepsze miejsce, to nie widzę problemu.


@ZygmnuntIgthorn: no widzisz, a fakty są takie, że miejsce nie służy do zabawy (zostało doraźnie zaadaptowane na takowe - podobnie jak np. dachy garaży, na które dzieci włażą, albo osiedlowe uliczki na których kopią piłkę), ławka jest potrzebna (bo ludzie przez cały rok na niej siedzą) i nie można jej znaleźć
  • Odpowiedz
ławka nie jest potrzebna i można jej znaleźć lepsze miejsce, to nie widzę problemu.


@ZygmnuntIgthorn: tam jest akurat ścieżka, ławka co ~50m. Pech chciał że wybrali sobie takie miejsce do zabawy z "tej" strony górki o bardziej stromym nachyleniu. Ławka jest ok w tym miejscu, to nie jest miejsce do zabawy, tylko dzieci sobie zwiększyły poziom trudności. To że trafił akurat w ławkę to prawdziwy pech, bo tam przeszkoda jest
  • Odpowiedz
@advert: spójrz też na to z innej strony- tam jest ścieżka, chcesz sobie przejść przez park, właduje się w Ciebie dzieciak na sankach (bo zjeżdżając te ścieżkę przecinają). Jak chcą pozjeżdżać- proszę bardzo, tam jest naprawdę duża górka z drugiej strony, daleko od ścieżek. Dla wszystkich znajdzie się miejsce.
  • Odpowiedz
wyłącznie lekkomyślność dzieci i głupota rodziców, którzy pozwalali na zabawę w niebezpiecznym miejscu, co widać zresztą na pierwszy rzut oka.


@advert: tym bardziej tam jest normalna ścieżka dla ludzi. Kto będzie odpowiadał jak wjedzie takie dziecko zamiast w ławkę to w człowieka? Już widzę wściekliznę madek "ALE MUJ BRAJAN MOZE TU ZJERZDŻAĆ, IĆ SE CHODZIĆ GDZIEŚ INDZIEJ"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mjj48003: Może źle dobrany komentarz ale ma trochę racji. Równając do najgłupszych jednostek nie dojdziemy za daleko jako społeczeństwo gdyż zawsze znajdzie się ktoś głupszy.

Natomiast, twój wpis też jest na podobnym poziomie brainleta co ten ze screenshota.
Co ma bycie maminsynkiem wspólnego z tym, że ktoś jest tak głupi że ginie na ławce po zjeździe z górki?
  • Odpowiedz
@m0rgi: Cześć panie “chciałbym wyglądać na wysokie IQ”. Pamiętaj, że mówimy tutaj o tragicznej i pechowej śmierci dziecka. Twoje wywody na ten temat są tak samo żenujące jak tego janusza z fejsa.
  • Odpowiedz