Wpis z mikrobloga

@kizimajaro: Skoro nawet dlc musza przesunąć w terminie to oznacza tylko , że ten rok to bedzie jedne wielkie łatanie tej gry. To im wyjdzie bardzo na - bo kazdy gre juz ma ukończoną a bez nowego dlc to przez ten rok większość zapomni o CP.
@BezczelnyHusarz: No właśnie to łatanie, tak się zastanawiam.. Sprzedali kilkanaście milionów sztuk już chyba tej gry. Kilka milionów na pewno już grę ukończyło - w tym np. ja. Co patch może oferować takim osobom? Załatanie misji, które już przeszliśmy? Dla osób, które przeszły grę to są jednak bezużyteczne elementy. Nie dziwię się, że na tym się skupiają, w końcu muszą jak najszybciej wrócić do sklepów (PS Store). @fan_comy: Z ciekawości
@kizimajaro: ja wyczyściłem całość ( oczywiśćie to co mi się pokazało nie mam pewności czy jak rusze dalej z aktem drugim coś się nie pokaże ). Zostały tylko dwie bokserskie walki plus finał. Niebieskie znaczki mniejwiecej 1/3. Jak wypuszczą 1.1 - dalej jadę z grą.
@kizimajaro: Przeszedłem grę na Xbox series x, o dziwo uniknąłem bugów które uniemożliwiały by przejście misji. Wszystko zajęło mi 60 godzin. Gra jest ok ale spodziewałem się czegoś więcej, już nawet nie chodzi o szatę graficzna ale większe możliwości interakcji z otoczeniem. Nawet idąc do baru nie możesz napic się drinka tylko kupujesz je od barmana i lecą wprost do twojego ekwipunku. Nie można było dodać opcji gdzie barman faktycznie nalewa
@kizimajaro: Zdaje mi sie ze te łatanie robia by odzyskać jakoś utracony honor któr został mega splamiony i ich gra jest nazywana Cyberbugiem 2077 plus to ze Sony zablokowało im gre. Jeśli tego by nie zrobili ich przyszłe gry nie będą miały już nigdy 8 mln preorderow a konsolowcy zastanowią sie dobrze dwa razy. Jeśli nie wlecą jakieś konkretne dlc to gra pójdzie totalnie w zapomnienie.
@SalvationArmy: W rzeczywistości podobno robili ja znacznie krócej. Ja tez przeszłam całość, wyczyscilam mapę na 99,9%. Tylko misja Ciepło, cieplej niestety się nie odpala. Niby to naprawili w jednym z hotfixow, niestety u mnie nie poszło. Brakuje wielu interakcji. W ogóle te bary i miejsca z jedzeniem są zbyteczne, bo jedzenia w grze się nie używa (do przywracania zdrowia są te inhalatory i one w zupełności wystarcza). Nie można napić się
@BezczelnyHusarz: @kizimajaro: Gra reklamowana jako Open WORLD nie Sandbox. Zajrzyjcie do FFXV który jest RPG z Open WORLD - są bary, można jeść ale również nie ma animacji tego. Porównując oba otwarte światy, CP poszedł w otwartość znacznie dalej niż FF. Ale nadal nie jest to Sandbox. Jeżeli CDP ugnie się pod naporem graczy i będą dodawać fryzjerów makijażystki i tak dalej to wtedy gra przekształci się w Sandboxa.
@kizimajaro: Z tymi kartami to jest beka. Ogólnie umiejscowienie randomowych przedmiotów na mapie jest bez sensu. Idziesz do jakiegoś apartamentu i znajdujesz coś za 3$ gdzie potem obok bezdomnego w rynsztoku leży walizka z przedmiotem za 300$. Za dużo tego wszystkiego jest. Moje początki gry to było upychanie ekwipunku na full a potem szukanie najbliższego miejsca gdzie mogę to spieniężyć.
@kizimajaro nie grałem ani nawet nie kupiłem. Śledziłem natomiast i śledzę do tej pory wszelkie nowości, gameplaye, informacje z branży a wczoraj obejrzałem ten film tego gostka co nagrał 45 minut recenzji i doszedłem do wniosku, że akcja Cyberpunk po prostu bandycki skok na kasę i spieniężenie zaufania/renomy ( ͡° ʖ̯ ͡°)