Wpis z mikrobloga

@kizimajaro:
Tak, gra jest na poziomie wiedzmina (najbardziej overrated gry w historii gamingu). Jesli ktos lubi casualowe AAA, gdzie ani walka ani elementy rpg nie sa dobrze zrobione to polecam. Zreszta w skrocie ta gra to jest mix elementow gta, deus exa i assasina, tyle ze kazdy z tych elementow jest zrobiony o 2-3 oczka nizej niz w oryginalnych grach, wiec lepiej zagrac w tamte osobno, bo mechanicznie cyberpunk przypomina typowego
@pi73r: Wow, jeszcze nikt mnie tutaj nie nazwał fanbojem ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie po mojej recenzji, w której jasno pisze, ze gra mnie rozczarowała. Gratuluje, widzę, ze dość pobieżnie podchodzisz do oceniania innych i wyciągania wniosków. Zaskakujące jak na kogoś, kto ma wysokie wymagania wobec gier :)
@kizimajaro:
Jakichs bardzo wysokich wymagan nie mam, wystarczy grac w wiecej niz 5 gier na krzyz z mainstreamu, by ogarnac jak slaby jest CP.
Jak sie ma w tle postaci z wiedzmina, a caly wall jest #!$%@? guwnopostami o CP to raczej bez problemu mozna kogos zakwalifikowac jak fanboya cd pr. A jesli ktos byl zhype'owany jak typowy fanboj to nie dziwne ze go gra rozczarowala i zbyt wiele to nie
@pi73r: ehhh, nawet w sumie nie bardzo wiem co odpisać. Z jednej strony powinnam Ci powiedzieć, ze Wiedźmin to nie tylko gra, bo ta powstala na bazie niesamowitej sagi Sapkowskiego, o czym pewnie nie wiesz patrząc na Twój komentarz, ale z drugiej strony tak sobie myśle, ze w sumie szkoda czasu na dyskusje z kimś kto ocenia i obraza innych bo ma.. inny gust? To tak płytkie, ze nie ma to
@fan_comy: dobre podejście, ja z jednej strony żałuję, że ograłam grę na premierę. Drugiego "pierwszego razu" mieć nie będę, a pewnie za jakiś rok po patchach i z DLC gra będzie robiła lepsze wrażenie ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie będzie tak rozczarowywać i pozostawiać niedosyt jak teraz.