Wpis z mikrobloga

Mircy pytanie mam i porady szukam:
Wymieniam telefono/smartfono i mam na oku 4 modele:
Motorola G9 Play,
Nokia 6.2,
Galaxy A21s,
Redmi Note 9.
Które najlepsze? Patrząc po cenie to nokia najdroższa mi się wydaje - kiedyś to był dobry wskaźnik wartości fona ;) Najlepszy ekran w redmi i noki FHD+, pozostałe dwa marne HD+. Aparat chyba najlepszy w galaxy, ale reszta padaka, mimo że galaxy wydaje się najtrwalszy z tego towarzystwa...
#android #smartfon #telefony #cebuladeals
  • 17
Które najlepsze?


@Otreblla: te ze snapdragonem na pokładzie

potrząsanie telefonem żeby odpalic latarkę


@sprzedafcaMakaronu: miron to jedna z dwu najzajebistszych opcji
druga to obrócenie telefonem i włącza się aparat

Może i motorówa w jakości zdjęć odbiega, ale nikt nie podskoczy do jej obsługi gestów (σ ͜ʖσ)

------

Ja się odwiecznie zastanawiam po #!$%@? te całe dywagacje o fhd, oledach, rozdzielczościach i co
Które najlepsze? Patrząc po cenie to nokia najdroższa mi się wydaje - kiedyś to był dobry wskaźnik wartości f


@mirkacz: kwota tutaj nie gra już roli - wybór z tych 4 co wypisałem (brane z abo i przefiltrowałem już moje możliwości odrzucając najgorsze truchła, te 4 to najlepsze co mi w dostępnej grupie pozostało)
ja stara już g5s,


@sprzedafcaMakaronu: ma lepsze bebechy ( no dobra, z pewnością nie gorsze) niż G6 oraz najniższe modele G7.
tylko aparacik foto dość słaby, w szczególności przy słabym świetle

zawsze można poszukać gcam do motorówy by wyciągnąć z niej lepsze fotki.


@srodaczwartek: sprawdzałem, ale nie wszystek software motorówy chce się instalować na zgredoidzie 10 i wyżej. Nie aktualizowali dawno swoich 2 (3?) apek do foto.
Natomiast opencamera rządzi.
@sprzedafcaMakaronu: nie zapominam
aluplecki zrobiły już niejednokrotnie to do czego zostały dodane w tej serii ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Ale żeby nie było że same ochy, to ja musiałem na ten aluminiowy tył założyć jakąś ochronną gumę, bo jak go zimnego wyciągałem z kieszeni to mi się zaczynał wyślizgiwać z łapy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dibhala: w czasach razra okupowałem słony Ericsson bo wolalem teoretycznie lepsze parametry nad szpanerski styl ;) (o! i Sagem jeszcze ;) )

Samsunga pozostawiłem w moim zestawieniu bo mam w głowie mit trwałość Samsunga i jakości ponad chinolami. Moje Galaxy S działało prawie 10 lat (5 lat jako główny fon, potem jako pojazd zastępczy) a jego aparat dawał radę nawet w porównaniu do 5 lat młodszych konstrukcji. Nawet słaba Galaxy J6
w czasach razra okupowałem słony Ericsson bo wolalem teoretycznie lepsze parametry nad szpanerski styl ;) (o! i Sagem jeszcze ;) )


@Otreblla: ja byłem z początku członkiem ugrupowania nokia
Ale potem wpadł mi w ręce soniaczek eryka T610 i było mniodzio ( ͡ ͜ʖ ͡)
Potem gabaryty telefonów zaczęły rosnąć wykładniczo i w moje ręce dostał się właśnie razr4.
Klapkowatość zapewniała nieduży gabaryt słuchawy a to, że