Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:02, Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:56. Świecić będzie 7 godzin i 59 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:56. Ciemna noc zapadnie o 17:23, ale gwiazd można wypatrywać od 16:38.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 34
Cześć z rana, udanej niedzieli. Na termometrze -13°C, brrrr, zimno. Dzisiaj nigdzie nie wychodzę. Wczoraj dzieciaki pozjezdzaly sobie na sankach, ja też dwa razy zjechałem na jabłuszku. Było fajnie ʕʔ Trzymajcie się i patrzcie co będzie dzisiaj wieczorem.

bolorollo - Cześć z rana, udanej niedzieli. Na termometrze -13°C, brrrr, zimno. Dzisi...

źródło: comment_1610870716kA93kZq4nDrDHbQkyO4fey.jpg

Pobierz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu
Dzień dobry!
Ale fajna pogoda, -13 albo i więcej słoneczko i śnieg, aura wspaniała jak na prawdziwą zimę przystało.
Dzień pewnie również spędzę w domu, a po 16 znowu wypad do pracy nach Berlin (°°
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev @martica @mobutu2 @piupiulaserem @LubieCzokoPauki @Najlepszy_kolega_Damiana

Dzień dobry,
niedzielny poranek w najcieplejszym miejscu w Polszy czyli Szczecin rządzi :D
Gorzej że w domu grzejnik do połowy skręciłam i nie wiem czy mi pyry zmarzną:p

Udanego dnia w pełnym relaksie i najlepiej Słońcu!
@Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @mobutu2 @omi-omi @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @slabehaslo @piupiulaserem @sizuuu @wynalazek_one

Hejka Ptysie!
Dziś jest Wasz dzień! Wszystkiego najlepszego dla Was! Jak zawsze pozdrawiam i usciskuję. Proszę ubierać czapki, podziwiać piękną zimę i rozkoszować się ostrym powietrzem! Ciepła kawka czy herbatka też nie zaszkodzi.

Dostałam pod choinkę od niebieskiego taką super puchatą i mięciutką bluzę i ona
shittysupport - @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @w...

źródło: comment_16108760773ONnM7xdfVtTgQxiB5VFps.jpg

Pobierz