Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:02, Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny: Antoniego, Rościsława, Jana. Słońce podniesie się dziś o 07:56. Świecić będzie 7 godzin i 59 minut, w zenicie znajdzie się o 11:56 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:56. Ciemna noc zapadnie o 17:23, ale gwiazd można wypatrywać od 16:38.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Najlepszy_kolega_Damiana
@omi-omi:
Czołem. Dzień fajnych ludzi brzmi zachęcająco, Chociaż tego, no, ja nie czuje się jakoś specjalnie z tego powodu.
@bolorollo: zimno. Jak jest zima, to musi być zimno. Z resztą, w środę już będzie po wszystkim. Damy radę. Trochę mrozu nie zaszkodzi, wirusy różnej maści radzą sobie w zimnie słabo.
Sorry, musiałem na chwilę przerwać, syn znalazł sudokrem
  • Odpowiedz
@Pjotsze uh, pamiętam. I śniegu czasem nawalone wyżej niż miałam wzrostu bywało () Nie było zmiłuj, że zimno. W liceum mogliśmy zostać w domu dopiero jak było -25 na dworze, albo mniej niż 14 w klasach. Teraz to by pewnie matki szkołę rozniosły :)
  • Odpowiedz
No dzień dobry, miłego dnia. Ja mam taki z-------l na uczelni jak nigdy. Zawsze gdy ktoś mówił, że nie da rady wyjść gdzieś na weekend to nie dowierzałem, ale teraz dalej nie dowierzam bo ja pomimo braku wolnych weekendów od kilku tygodni daje radę, po prostu trzeba wiedzieć co to odpowiedzialność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tak jeszcze dwa tygodnie i znowu będą luźne weekendy.
w.....y - No dzień dobry, miłego dnia. Ja mam taki z-------l na uczelni jak nigdy. Za...

źródło: comment_1610883770BkniWFRRouETh8hbe0wemk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz