Wpis z mikrobloga

@Fiktorianin: God Of War to chyba tylko przypuszczalnie miał być w 2021, nie było żadnych konkretnych deklaracji. Przy braku jakiegokolwiek szerszego ruchu marketingowego to nie ma opcji, żeby wyszła gra na wiosnę (jak w zwyczaju miały poprzednie części).
Horizon to pewniak, Hogwart's Legacy już przesunęli. Jak nam CD Projekt RED pokazał jak nie planować produkcji gier, to zaraz Techland wjedzie cały na biało i pokaże, że da się gorzej nowym Dying
Techland wjedzie cały na biało i pokaże, że da się gorzej nowym Dying Lightem xD.

No tak jeszcze Techland i Dying Light 2 xD. To się będzie działo, chyba będzie większa imba niż z cyberpunkiem, nie mogę się doczekać xD.

God Of War to chyba tylko przypuszczalnie miał być w 2021, nie było żadnych konkretnych deklaracji.


@plasq: Jest na koniec trailera napisane - 2021, no ale skoro nie pokazali gameplaya to
F.....n - > Techland wjedzie cały na biało i pokaże, że da się gorzej nowym Dying Lig...
@Fiktorianin: Z drugiej GoW to system seller (żeby zagrać w trójkę kupiłem PS3, żeby zagrać w nowego kupiłem PS4 i PS5 sam kupię dopiero po GoWa :) ) . Dłubią przy nim raczej od wydania poprzedniej części. No jest szansa jak tak o tym myślę. Horizona gameplayu też w sumie nie pokazali. Na pewno nie wydadzą tych gier obok siebie.
@Fiktorianin:

To się będzie działo, chyba będzie większa imba niż z cyberpunkiem, nie mogę się doczekać xD.


Jak mają troche rozumu w głowie to o ile w portfelu nie widać jeszcze dna to teraz mieli dobry case study na rodzimym poletku dlaczego nie warto wyrzucać gry za drzwi z myślą, że to się potem "zatenteguje".

Swojego czasu trochę się śmiałem, że Techland się z REDami ściga gdzie jest większy burdel i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slums: Dying Light 2 wydawał mi się o niego prostszym projektem od jedynki. Mają już jako tako silnik i mechaniki. Pokazali na E3 gameplay, który nawet wyglądał i zaprezentowali nawet jakieś systemy. Więcej burdel tam jest chyba większy, ale to ocenimy po premierze.