Wpis z mikrobloga

@zielona_kulka: ja nie noszę. Dostałam z mocno wystającym kamieniem i jak próbowałam nosić to w pracy non stop mi przeszkadzał i dziurawił rękawiczki. Leży z szkatulce na biżuterię, jak pójdę na emeryturę to wtedy będę nosić.
Jedyną biżuterią, którą noszę jest obrączka, a i to nie zawsze.
@zielona_kulka: w sumie ja, bym na luzie podszedł do tematu i byśmy oddali do sklepu i kupili np. wisiorek czy może z tego pierścionka byśmy zrobili wisiorek. Moja jakoś też nie nosi na dłoniach nic, ale akurat tym jest zachwycona i wątpię, by był to udawany zachwyt, nawet na noc nie chciała ściągać :D

Chociaż fakt, fajnie mi na serduszku wiedząc, że ludzie będą wiedzieć, że ma na palcu pierścionek i
@Leszek86: nie wiem co zmienia fakt założenia pierścionka czy obrączki, jesteśmy ateistami, moglibyśmy żyć całe życie na kocią łapę. To zwykła tradycja, nawet nie wiem czy skończy się ślubem, bo ja nawet nie chciałbym takiego tradycyjnego wesela, już wolałbym polecieć na jakieś Hawaje i na plaży wziąć ślub.

Nie wiem skąd jesteś, ale ja pochodzę z małej wioski, aktualnie mieszkam w małym miasteczku i raczej jakieś rozwody nie są tutaj jakieś
@boryspo: e tam, 200 osób cieszy się razem ze mną, bardzo mi miło :D

Lubię w sumie się dzielić takimi rzeczami, ale wolę tutaj niż na jakimś fb czy ig, bo tu mnie nikt raczej nie zna ( ͡° ͜ʖ ͡°)