Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się nad obrzezaniem.
Sęk w tym, że nie wiem czy u mnie jest coś nie tak, czy wszystko jest w porządku.
Gdy penis jest w fazie spoczynku nie mam żadnych problemów, aby zdjąć skórę z całego żołędzia.
Natomiast w momencie pełnego wzwodu ściągnięcie skóry co prawda jest możliwe, jednak jest bardzo bolesne.
Co innego jednak, gdy np. siedzę w wannie bądź dobrze nawilżę penisa jakimś kremem, wtedy również skóra z żołędzia schodzi bez problemu.
No i tak naprawdę nie wiem, czy to jest normalne? czy może każdy tak ma? czy może jednak mam stulejkę czy jakąś półstulejkę?
Chciałem zapytać po prostu innych facetów, żeby się nie okazało, że pójdę do urologa i się okaże, że wszystko u mnie w porządku i to jest normalne.
#obrzezanie #stulejka #medycyna #niebieskiepaski #penis #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6002b19b535d82000a0d1805
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Zastanawiam się nad obrzezaniem.
S...

źródło: comment_1610799345lYPg6ctmEKBwphnEMqZo2k.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Mi tam zawsze do połowy schodziło i żyje, dzieci spłodziłem, żadnych zapaleń prącia nie miałem. problemów z seksem czy masturbacją tez brak.
Jak Ci to bardzo przeszkadza to do urologa i tak jak koledzy piszą, spałzuj masturbacje na tydzień przed wizytą bo będzie przypał :)
@rales: zależy jakie obrzezanie . Ja miałem częściowe więc żołądź jest zakryty w połowie i normalnie można to robic. Przy całkowitym też można ale trzeba nawilżyć