Wpis z mikrobloga

@xandra: A moim zdaniem bardzo fajnie, że coraz więcej spraw można ogarnąć przez neta. Wielu seniorów sobie nie poradzi ale mają też wnuczków czy dzieci które mogą im w tym pomóc. Im więcej ludzi zrobi to zdalnie tym mniej będzie stało w kolejkach do przychodni.
@xandra: tak, wszystko jasne... wypoki znowu tworzą teorie spiskowe
Emeryci mogą umówić się na szczepienia, na kilka sposobów. Niekoniecznie przez, profil zadufany. Dodatkowo profil zaufany, dla osób 80+, można stworzyć dużo prościej.
Dodatkowo, starsze osoby mają zazwyczaj kogoś młodszego w rodzinie, kto im to ogranie. Tak jak np ja umówiłem mojego dziadka, w ten sposób.
@xandra: ten mem jest całkowicie z dupy i to jest oczywiste. Trollu zrób coś raz pożytecznego i zajmij się treścią tych rzekomych skierowań a nie formą ich przekazywania. Tzn. nie ma żadnych e-skierowań z konkretną datą szczepienia dla emerytów. Osoby powyżej 80lat nigdzie w całej Polsce nie są w stanie zapisać się na szczepienie a przekaz medialny mówi zupełnie coś innego. To jest teraz balonik który wy peowskie trolle powinniście pompować