Wpis z mikrobloga

@Kurot: Imo na ten moment to jedyne wyjaśnienie, które trzyma się kupy. Opening to jednak nie jest część fabuły (np. były w nim sceny, których nie było w anime) i myślę, że tego tematu nie będą poruszać, chociaż oczywiście może się np. okazać, że (poniżej już bardzo duży spoiler):


Ogólnie ciekaw jestem ile smaczków jest ukrytych w tych wszystkich openingach i endingach ;)

Edit: Fan theory - oficjalnego wyjaśnienia nie ma.
  • Odpowiedz
@Anthermil: No właśnie nie trzyma się kupy, przyjrzyj się tej scenie ile jest tam przeróżnych zwierząt (i czerwonych punktów "serc") niektóre wyglądają nawet na za małe żeby pomieścić człowieka. Tutaj raczej chodzi o jakieś połączenie między istotami coś co jest np. mocą tytanów albo coś w tym stylu (jak moc łącząca wszystkie żywe stworzenia w star wars) a teorii jest pierdyliard np:

  • Odpowiedz
@Kurot: Tyle, że w scenie maszerującego beast titana (gdzie pojawia się dinozaur) są wyłącznie duże zwięrzęta i jedno z nich to ten cały krokodyl.

Ja ten opening początkowo interpretowałem, jako pokazanie, że wszystkie żywe istoty na ziemi łączy ze sobą jakaś pradawna więź. Generalnie wątpię, że otrzymamy jasne wytłumaczenie; obstawiam, że manga nie wróci już do genezy tytanów, ale kto wie. W pierwszym poście powinienem raczej napisać, że: "ma to jakieś
  • Odpowiedz