Wpis z mikrobloga

Poznałam dzisiaj na praktykach bardzo fajnego chlopaka :D na czas covid wrócił do Polski bo pracuje w tłumaczeniach we Francji, zna francuski bardzo dobrze. No i tak się złożyło, że znalazł sobie pracę w szpitalu jako sanitariusz, żeby nie siedziec w domu bez kasy tutaj 2 Polsce, najpierw w swoim rodzinnym mieście, teraz w wwa :D kurcze jestem pod ogromnym wrażeniem, mega inspirują mnie tacy ludzie z którzy nie boją się żadnej pracy i nagle z pracy biurowej ziomek znalazł się w szpitalu i odwala najgorsza robotę w dobie pandemii. I uwierzcie, że serio jedna z gorszych robót, mało kto by się tego chciał podjąć tak o. XD A on się cieszył i chwalił babci, że miał okazję zobaczyć jak się zakłada cewnik xD naprawdę szanuje, że ktoś potrafi się tak wszędzie bez problemu odnaleźć, mam nadzieję, że też taka jestem czy będę :D #pandemia #pracbaza #medycyna
  • 11
@paczelok :) niee, ja już znalazlam swoją miłość, co nie zmienia faktu że inna osoba może mnie inspirować i można wymienić się z innymi ludźmi ciekawymi spostrzeżeniami :D tak o się chcialam podzielić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Natalia-_-: zazdroszczę że tacy ludzie cię inspirują, ale tak nieironicznie. Ja się czuję strasznie przytłoczony że moje osiągnięcia to nie jest nawet 1/10 tego i nigdy im do pięt nie sięgnę ( ͡° ʖ̯ ͡°)