Wpis z mikrobloga

@Snuffkin - Dlaczego twój tata pisowiec zaszczepił się poza kolejką? Jest burmistrzem Parczewa i należy do PISu a nie lekarzem, dostał szczepionkę bo twoja mama jest lekarzem i w ten sposób oszukali pielęgniarki z parczewskiego szpitala - dla których szczepionek już za bardzo nie było.

Czemu argumentuje to tym że miał prawo?
„Cieszę się, że zostałem zaszczepiony. Nie jestem ani celebrytą, ani aktorem, funkcjonariuszem czy biznesmenem. Nie wpychałem się w kolejkę. Osobiście żałuję, że osoby, które miały możliwość, nie skorzystały ze szczepień. Wiem o całych firmach, które odmówiły. Ani jedna osoba się nie skusiła” - co to za argumenty?

Przewala parczewskie pieniądze na wybetonowane parku, postawiliście na środku głównego placu miejskiego figurę jelenia za 200 000 zł a w mieście bieda aż piszczy.

#lubelskie #koronawirus #afera #bekazpisu #neuropa #parczew #bekazparczewa
H.....a - @Snuffkin - Dlaczego twój tata pisowiec zaszczepił się poza kolejką? Jest b...

źródło: comment_1610712958uHSunlYggZO5s4yQW3UoT0.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
@Hannahalla: wiesz co? Jesteś kur... Bezczelna. Specjalnie sprawdziłem twoje wpisy wstecz nt np szczepionki Jandy itd i co? Kur ZERO. ale jak jeden PISOWIEC gdzieś coś to już armaty wyciągnęłaś, wykopy itd no jprdl hipokryci
  • Odpowiedz
@skizo: przecież pod wykopem o tej sprawie koleś sam postawił się pod ścianą broniąc ojca tekstami z pisowskich smsów. Mógł po prostu siedzieć cicho zamiast odwalać Olę Kwaśniewską "ZOSTAWCIE MOJEGO TATĘ!!!".
I według zasad rodziny medyków szczepi się po zaszczepieniu wszystkich chętnych medyków. No ale brońcie pisowskich elit, będziecie mieli dużo lepiej napewno. Może kiedyś pokażecie bezpiece ten komentarz z tekstem "no ja już wtedy wspierałem".
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Stary, ale co ma ziomek do tego co robi jego stary ? A jak twój stary przejedzie kogos po pijaku?
To co, będzie twoja wina ? No bez jaj, że wykopek ma się tłumaczyć co jego stary, pisuar, robi. Weź sobie jaj nie rób, skasuj posta, bo dręczenie młodego jest totalnie #!$%@? bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Hannahalla: ale #!$%@? zagranie, internet zabija Ci mózg, jak jesteś ciekawa jej zdania to zapytaj prywatnie, ogólnie żenua; wróć do robienia ciastek, wszyscy skorzystają.
  • Odpowiedz
@Hannahalla czemu taki wpis robisz jak najlepszy pisowiec? Myślałem że masz więcej rigczu (,)
Co to za psychoprawacka retoryka w stylu żądania żeby Adam Michnik przeprosił za brata? Co ma córka do tego co zrobili rodzice?
  • Odpowiedz
@Hannahalla: słaby ten Twój wpis, taki pełen wrogości (nie wspominając o tym, że później w komentarzach poszłaś jeszcze bardziej po bandzie). Jeśli masz jakiś problem, zapytaj osobę, którą faktycznie chcesz zapytać (zaszczepionego), chyba potrafisz to zrobić. No ale domyślam się, że wtedy byłoby mniej atencyjnie.
  • Odpowiedz
4. Ja to ja. Mój tata to mój tata.


@Snuffkin: Nie. Ty to nie Ty, a tata to nie tata. Ty to przedłużenie taty. Ty to wartości i nauki które wpoił ci tata. Ty to pieniądze taty, które poświęcił na twoją edukację i rozwój. Nie jesteś "samotną wyspą" która pojawiła się znikąd i popłynie do nikąd. Wychodzisz od swojego ojca i jesteś tym co twoi rodzice. To jest m.in. wielka
  • Odpowiedz
@Hannahalla Oj Hałabała, jak Cię lubiłam, to teraz Ty sama zachowujesz się jak pisowiec, atakując córkę polityka.

Jeśli masz problem z poczynaniami taty @Snuffkin, to na #!$%@? do niej się przywalasz, zamiast znaleźć kontakt do burmistrza czy jego biura i tam mu wywlec wszystko. Ale widać atencja musi się zgadzać i lepiej zaatakować bogu ducha winną mirabelkę.
  • Odpowiedz