Wpis z mikrobloga

@Snuffkin - Dlaczego twój tata pisowiec zaszczepił się poza kolejką? Jest burmistrzem Parczewa i należy do PISu a nie lekarzem, dostał szczepionkę bo twoja mama jest lekarzem i w ten sposób oszukali pielęgniarki z parczewskiego szpitala - dla których szczepionek już za bardzo nie było.

Czemu argumentuje to tym że miał prawo?
„Cieszę się, że zostałem zaszczepiony. Nie jestem ani celebrytą, ani aktorem, funkcjonariuszem czy biznesmenem. Nie wpychałem się w kolejkę. Osobiście żałuję, że osoby, które miały możliwość, nie skorzystały ze szczepień. Wiem o całych firmach, które odmówiły. Ani jedna osoba się nie skusiła” - co to za argumenty?

Przewala parczewskie pieniądze na wybetonowane parku, postawiliście na środku głównego placu miejskiego figurę jelenia za 200 000 zł a w mieście bieda aż piszczy.

#lubelskie #koronawirus #afera #bekazpisu #neuropa #parczew #bekazparczewa
Pobierz
źródło: comment_1610712958uHSunlYggZO5s4yQW3UoT0.jpg
  • 96
Mam nadzieję że będziesz słowny a nie że rzucasz słowa na wiatr. W ciągu godziny i 5 minut widzę tu zdjęcie potwierdzenie zgłoszenia sprawy


@Hannahalla: To zobaczysz niebawem.( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego wieczoru, inne jakie będą zobaczymy.( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
Pobierz
źródło: comment_1610734518yDW4VJDXCnheZ4nHzdqU73.jpg
Możemy już przestać, proszę?

Co miałam powiedzieć na temat całej sytuacji, to powiedziałam. Każdy mój komentarz będzie w zasadzie powtórzeniem poprzednich.

@Hannahalla wysłałam Ci jakiś czas temu wiadomość na PW - wierzę, że możemy pogadać we dwie na spokojnie.

@powsinogaszszlaja Tobie też wysłałam wiadomość na PW. Nie zależy mi na żadnych zemstach czy ultimatum co do kogokolwiek. Sprawa dotyczy mnie, więc bardzo proszę o nie działanie w mojej sprawie bez mojej zgody.
3. Mój tata jest w grupie ryzyka, ponieważ jest po przeszczepie nerki, a choroby nerek to jeden z głównych czynników wpływających na ciężkie przejście covid.


@Snuffkin: i co to ma do rzeczy? zdajesz sobie sprawę, że ani czekający na przeszczep płuc, ani chorzy po przeszczepie nie są w grupie zero? pewnie - też są w grupie ryzyka. chcesz wiedzieć, w której grupie są Ci ludzie? nie w 1, a dopiero w