Wpis z mikrobloga

  • 550
Ło kuźwa, chciałem umówić syna na wizytę do kardiologa dziecięcego na nfz i dostałem właśnie maila że w przychodni którą wybrałem nie ma już terminów na 2021 a na 2022 jeszcze nie prowadzą zapisów xD w styczniu 2021 nie ma już terminów na cały rok ¯_(ツ)_/¯ podobnie jest w kolejnej przychodni a więcej znanych mi opcji jeżeli chodzi o kardiologa dziecięcego na nfz w moim mieście nie ma. I taki dziad terlecki #!$%@? w telewizji że polska służba zdrowia jest jedną z najlepszych w europie () oczywiście będzie trzeba załatwiać prywatnie jak wszystko w tym kraju z dykty.
#nfz #sluzbazdrowia #bekazpisu
  • 63
  • Odpowiedz
  • 252
@siedem_zyczen otóż nie, na takie sytuacje opłacam składki nfz od wielu lat. 500 zł dostaję #!$%@? wie po co i na co (ogólnie to jestem przeciwny) ale na pewno nie na wizyty prywatne do lekarza dla dziecka.
  • Odpowiedz
@Nathan89 a z drugiej strony śmieszne bo prywatnie ósemki nie chcieli mi wyrwać a na nfz na UCK wyrwali mi tego samego dnia i bardzo sprawny sposób ¯_(ツ)_/¯ ja już chyba nie ogarniam ochrony zdrowia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nathan89: to że na NFZ się nie dostaniesz to w sumie było do przewidzenia. Ja 4 lata temu z młodym byłem prywatnie konsultacja + echo 160 zł. Rok temu chciałem się umówić to cennik 250 - 350 zł i termin za 1,5 miecha... Prywatnie! Tak się jakoś złożyło że w międzyczasie 500 plus wprowadzili
  • Odpowiedz
@Nathan89: @rebahr: @Nathan89: Trzeba próbować w innych szpitalach Ja się próbowałem zapisać do hematologa w moim mieście wojewódzkim to musiałbym czekać 1.5 roku, ale zadzwoniłem do szpitala w innym mieście 30 min pociągiem + autobus pod szpital i tam był termin za pół roku.
  • Odpowiedz