Wpis z mikrobloga

@Soczi: gtaV zmuszałem się żeby skończyć. Nasłuchałem się jakie to nie fajne napady są, ile pobocznych aktywności. Raz zagrałem w tenisa, uprawiałem jogę i tyle było z dodatkowych aktywności. Z fabuły mało co pamiętam mimo że grałem rok temu. Już lepszy dla mnie był rdr2
  • Odpowiedz
@Soczi to zależy czego oczekujesz od gry, ja np nigdy nie przepadałem za GTA a przy cp2077 bawiłem się wybornie, pewnie dlatego że nawet jakby były zaimplementowane te wycięte rzeczy to bym je olał albo nie zwróciłbym na nie uwagi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Soczi: Mnie Cyberpunk 2077 też podoba się bardziej niż GTA V, ba, nawet bardziej niż Wiedźmin! Ale nie ukrywam, że jest zdecydowanie mniej dopracowane od piątej części Grand Theft Auto i cała ta premiera to błąd, no i w grze błędów właśnie nie brakuje. I z tej strony, Cyberpunk wypada znacznie gorzej.
  • Odpowiedz
@Soczi: GTA 5 nie skończyłem niestety strasznie mnie znudziło a do CP usiądę dopiero za kilka miesięcy bo mam sporo tytułów do ogrania w kolekcji, ale wątpię żeby był takim rozczarowaniem jak GTA
  • Odpowiedz
@Soczi: To normalne że niektórzy wolą se zjeść chleb z keczupem i serem zamiast jakiejś #!$%@? kanapaczki z serkiem szynka sałata i innymi bajerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To normalne że niektórzy wolą se zjeść chleb z keczupem i serem zamiast jakiejś #!$%@? kanapaczki z serkiem szynka sałata i innymi bajerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Daqnny: a co jest czym w tej twojej analogi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soczi: Trzeba być mocno #!$%@?, żeby w ogóle porównywać GTA do Cyberpunka. :D Wiem, że Ty nie do tego pijesz i czuje nutkę sarkazmu w Twoim poście. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Yeboy: a wytłumacz dlaczego nie? Dlaczego nie można porównywać podobnych mechanik w obu grach?
Jest duża mapa? Jest
Jest ruch uliczny? Jest
Są ludzie na ulicach? Są
Bronie dystansowe i biale? Są
Fizyka
  • Odpowiedz
@Soczi: @pablo397: Jak dla mnie to wada i to wielka z ta powazną opowiescią w 4. Strasznie słabo to wspólgra z gamepleyem no i dodatkowo nie brak jednak szlonych postaci. V duzo bardziej spójna.
  • Odpowiedz
@Soczi: Kiciński powinienem być batożony na gołą dupę na głównym placu w Warszawie za stan techniczny gry.

Ale faktem jest, że GTAV przeszedłem raz i nigdy do niego nie wróciłem, a cyberka przechodzę właśnie drugi raz. Jednakże rozumiem osoby którym cyberpunk się nie podoba bo - uwaga - ludzie mają różne preferencje i gusta.

Gothic to drewno, że ja #!$%@? ale ma w sobie to coś że zagrało i przez
  • Odpowiedz