Wpis z mikrobloga

@kizimajaro: @Vegas8 dobrze wiedzieć, że też nie jestem w tym sam ;)
@wladca_kurczakow: też jakoś tę fabułę przeszedłem, a poboczne olewałem. Strasznie drętwa ta gra.
@Pjoter2536: ja od pierwszej części gta lubiłem sobie postrzelać do ludzi i pokraść samochody. Dla mnie IV to bez wątpienia najlepsza część serii. CP2077 jest świetne, chociaż gra jest dziwnie zbalansowana, bo najpierw robiłem poboczne i teraz mam tak dokoksowaną postać, że zmieniłem poziom trudność na najwyższy.
@pablo397: GTA IV to nadgra! Fabułę przechodziłem kilka razy, uwielbiałem sobie włączyć grę i po prostu pojeździć po mieście. Klimat LC był niesamowity. Tylko ten Roman i te jego kręgle ;/
@cin123654: nudne to mało powiedziane. Historia w V jakoś mnie nie powaliła. Napady spoko, ale w online bez własnej grupy ciężko było cokolwiek rozpocząć. Włączasz napad i czekasz pół godziny, aby zebrało się lobby. Po czym jedna próba nieudana i jakiś dzban wychodzi i znów czekanie. W ogólne online to jakiś dramat. Dlatego lepiej włączyć sobie jakieś rozgrywki na yt niż włączyć grę i siedzieć cały czas w oczekiwaniu na lobby.
@wragx: żadnego Wiedźmina nigdy nie ogrywałem i nie mogłem się do niego przemóc. Gdy koledzy grali w pierwszą część ja wolałem wrócić do starego morrowinda ;) GTA V jest
  • Odpowiedz
@Soczi: Gier idealnych nie ma. Błedy techniczne da się poprawić, ale nudnej historii już nie. CP nie tylko walczy historia ( no w koncu nie ratujemy swiata tylko swoj tylek ) ale fakt ze rozgrywke mozna poprowadzic na rozne sposoby. Czuje ze w lutym technicznie gra bedzie poprawiona i hejterzy zamkną się w domach, ze lzami w oczach ogladajac filmiki na YT.
  • Odpowiedz
@cin123654: historię ledwo co ruszyłem, ale wczorajsza wyprawa do Voodoo Boys była świetna ;) W ogóle w fabule jak i misjach pobocznych jest sporo ciekawych i przede wszystkim świeżych pomysłów - a pierwszy braindance to był niezły szok. Zapychacze jak to zapychacze - wejdź, zabij wszystko co się rusza, zbierz loot - podobnie było w AC:Odyssey i bawiłem się tam równie dobrze.
A płaczki będą płakać, niezależnie w jakim kierunku
  • Odpowiedz
@Deska_o0: ja sobie game passa kupiłem, by od czasu do czasu odskoczyć od CP i zagrać w Forza Horizon. Ale mam też kilka tytułów do skończenia, a nie ma motywacji by cokolwiek rozpocząć.
  • Odpowiedz
@Soczi: Ja dopiero początek AKTU II ( 2 misje z Panam zaliczone tylko), co do Braindance to jestem jedną rzeczą zawiedziony, w hot 1.05 zmniejszyli efekt wejścia do brain, teraz jest taki słabiutki błysk, wcześniej było to jebnięcie po oczach - z monitorem HDR to ogólnie był niezły efekt.
  • Odpowiedz