Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie kawusie w domu, kon zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o malarstwie na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i nowy obraz namalowany i kon zwalony. Pozdrawiam

#krabonszcz #tworczoscwlasna #malarstwo #sztuka #praca #konzwalony #wnetrza #heheszki
Nikas - ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie kawusie w domu, kon zwalony,...

źródło: comment_1610623674EyzUrHA4Nhscc3tDrpj8RD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Nikas: Jesteśmy brany pod uwagę, nie #!$%@? tego. Podobają mi się Twoje prace i chciałbym sobie sprawić jakiś akt na ścianę. Odezwę się za miesiąc, dwa. Ile kasy zbierać?
  • Odpowiedz
@gorylekto: Każdą pracę wyceniam osobno bo zależy to od stopnia skomplikowania, rodzaju, materiałów, rozmiaru itd. Także jeśli chodzi o zlecenie to zapraszam do rozmowy, termin też trzeba zarezerwować. Aktualnie mam zapisy na luty. (: Jak wejdziesz na mój profil to znajdziesz też link do mojej strony gdzie mam portfolio w uj wielkie.
  • Odpowiedz
@Nikas: ja się tylko zastanawiam, jak ci się udaje z nickiem krabonszcz za granicą tak dobrze sobie radzić xD

A obrazy uwielbiam 11/10 <3
  • Odpowiedz
@r__k: no właśnie na tym etapie co jestem to już dla beki chyba zostawię tą debilną ksywkę niech się główkują na świecie
@n0xx: to jest współpraca bo zrobiłem dla niego okładkę na płytę
  • Odpowiedz
@r__k: dziemkuje<333
@redbanana: ja to żyję tylko ze swojej twórczości więc czego tylko potrzebujesz #!$%@? swoje rzeczy, robię też zlecenia (tylko tutaj kolejeczka) także możemy się dogadać
na moim profilu jest link do mojej strony www a jak chcesz coś na zlecenie to zapraszam na PW i się dogadamy ( :
  • Odpowiedz
@Nikas: Jak sie czujesz z tym, ze gdybys byl rozowym to wpis mialby 10x tyle plusow? Teraz znikniesz w odmentach internetu, a inny rozowy wrzuci #!$%@? obrazek i dostanie tysiace komplementow + znajac zycie spemiarze beda sie licytowac o kupno
  • Odpowiedz