Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie kawusie w domu, kon zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o malarstwie na youtube, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam kon zwalony wiec zero potrzeb zero testosteronu nie musze z nikim walczyc bo nie mam o co. Mam hajsy mam jedzenie i nowy obraz namalowany i kon zwalony. Pozdrawiam

#krabonszcz #tworczoscwlasna #malarstwo #sztuka #praca #konzwalony #wnetrza #heheszki
Nikas - ja #!$%@? jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie kawusie w domu, kon zwalony,...

źródło: comment_1610623674EyzUrHA4Nhscc3tDrpj8RD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zavisha: Jeszcze jest bo to świeżynka sprzed paru dni ale nie gwarantuję jak długo się utrzyma. Olej na płótnie włoskim 300g/m2, obity na sosnowy blejtram i gotowy do powieszenia. Podpisany, podstemplowany. Załączam certyfikat autentyczności na przyszłe aukcje (wystawiony na kupującego oczywiście, takżę podpisany i podstemplowany). Cena 1980 zł, przesyłka darmowa na terenie Europy.
  • Odpowiedz
@miekki_am: dzięki wielkie za miłe słowa :) also na stronie targiplakatu.pl możesz znaleźć moje plakaty pod ksywką krabonszcz - mega mega tanie ceny jak coś a wyglądają zacnie!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikas: ile tak miesięcznie takich obrazów jak przykładowo ten udaje Ci się narysować/namalować? :) Długo zajmuje namalowanie akurat takiego jak na zdjęciu?
  • Odpowiedz
@pawel_je: taki sam ale w zależności jak daleko mieszkasz może wysyłka może kosztować inaczej (: a obrazów to różnie, ja muszę także ogarniać swój marketing (nawet takie heheszkowe posty to jest marketing i sporo roboty) plus zlecenia więc zależy jak mam siłę i energię (5-15?) do tego też maluję na tablecie + rysunki więc różnie tego wychodzi
  • Odpowiedz