Wpis z mikrobloga

@Velociraptor_w_kubku: O tak, zdecydowanie widać, że autor tego wpisu chciał po prostu sprowokować wykopowiczów do refleksji nad przemocą domową i jej przyczynami. :) W świętego Mikołaja też wierzysz?

@milymirek: tak, a co ( ͡° ͜ʖ ͡°) wolę siedzieć w książkach, mniej nerwów sobie człowiek napsuje, a i lepiej nie wiedzieć ilu debili jest na świecie xd
@vinca: A bo czarny humor to tutaj zupełna norma i mało kto się przejmuje myślami randoma z neta.
"mniej nerwów sobie człowiek napsuje, a i lepiej nie wiedzieć ilu debili jest na świecie xd"
Raczej tak, ale z czasem człowiek po prostu obojętnieje na tych randomów. :D
@Velociraptor_w_kubku: takich mężczyzn najczęściej wybierają kobiety które doświadczyły przemocy w domu rodzinnym. Mają niską samoocenę, wydaje im się że tak ma być. Nie ma tu tajemnicy żadnej.

Po drugie ludzie się zmieniają. Często mężczyzna popada w alkoholizm i pierwszy raz podnosi na nią rękę na przykład 5lat po ślubie choć wcześniej nawet nie pił albo robił to okazyjnie. Poza tym on nie jest taki cały czas, może przez 99%czasu być kochający
@Pierorzek:

Nie tylko, tacy mężczyźni generalnie są dosyć popularni w społeczeństwie. (Oczywiście zanim się wyda, że zrobili z żony worek treningowy)

Ich popularność wynika przede wszystkim z powszechnej pogardy wobec inteligencji (przez co kryptopdebile a nawet oczywiści debile mają łatwiej w relacjach międzyludzkich)

Oczywiście nie każdy głupek będzie od razu przemocowcem, ale szanse znacznie rosną. Intelektualista przemocowcem nie będzie.
@masska: jak ogladam kryminalne historie lub czytam policyjne doniesienia ze zdjeciami może 1/100 psycholi to nie przegryw a 1/1000 to chad. Niżej fota typowego mordercy.

Wśród kobiet które znam z tym problemem każdy z ich oprawców to taki frajer bez powodzenia u kobiet. Nawet po twoich wpisach widać, że należy się od was trzymać na dystans jak od trendowatych.

Nienawidzisz kobiet i jeśli jakaś Cie pokocha to bedziesz tę nienawiść kierował
Pobierz
źródło: comment_1610579317CACZdfx9q4OGy2VoYjO6JO.jpg
@Velociraptor_w_kubku: Nie chodzi mi o to, by współczuć ofierze, chodzi mi o to, jakim dnem moralnym trzeba być, by naśmiewać się z tego, że ktoś został pobity. Czy gdyby była to matka, ojciec lub brat autora, dalej byłoby tak zabawnie? Czy osoba, która dzisiaj śmieje się z tego, że ktoś został pobity, nie jest zdolna sama się tego dopuścić? Ponieważ przemoc w sumie jest zabawna? Ponieważ śmiesznie puchnie morda? Ha tfu
@vinca: Ja nawet nie zauważyłem, żeby w wątku wystąpił jakiś dowcip.

Ja wątek zrozumiałem tak, że oto kobieta postanowiła związać się z kimś, o kim od początku było wiadomo, że jest #!$%@?, ale zrobiła to dlatego, że wpisywał się w popularny w społeczeństwie model i nagle okazało się, że gość jest nie tylko #!$%@?, ale też agresywny, więc może warto unikać tego typu ludzi.

Całość została opisana wykopową nomenklaturą, która co
On July 20, 2018, it was revealed that War Machine had been engaged to Ashley Farrington. They first became acquainted with each other when she started writing to him in prison as his pen pal. On August 9, 2019, War Machine married Farrington. As conjugal visits are not allowed in the state of Nevada, they instead shared hugs. The bride brought her young son to the ceremony, which lasted 4 hours.


Cudnie
Pobierz
źródło: comment_1610603649lYp0BK1td6TIhGbzMU9S12.jpg