Wpis z mikrobloga

@Puskas54:
A zresztą co mnie to...
Nick to tylko taki wabik żebyś się miał czego czepić, nikt niczego sobie nie uzurpuje, a jedynie możemy prowadzić rozmowę na argumenty jak ktoś ma na taka ochotę, w której ja będę forsował opinię, że Kanał Sportowy to największe gówno i najgorsze co mogło się przytrafić dziennikarstwu sportowemu w czasach youtuba, a ty możesz się nie zgadzac i podawać własne argumenty jeśli masz ochotę -
@NaturalBornLeader: Ok Mateusz. Cieszę się, że wyjaśniłeś mi o co chodzi z twoim nickiem i jak postępują dorośli ludzie. Ja jednak pozostanę przy swoim zdaniu - twój nick i ilość moralizatorskich komentarzy tutaj pozwalają mi myśleć, że masz o sobie bardzo wysokie mniemanie. Ciągle tylko piszesz o tym, że Pol to dzban, Stanowski hipokryta a Borek buc. No i ok, ale serio, jeśli każdy z założycieli KS tak cię #!$%@? to
@Puskas54:
A mam mieć o sobie niskie mniemanie, tylko dlatego żebyś czuł się lepiej?
Przecież ja ci nie będę mówił co masz myśleć, nawet myśleć o mnie. Ja przedstawiam swoją perspektywę i można gadać, a na końcu myśl sobie co chcesz.
Prawie się już dałem oszukać i uwierzyłem jak Smoku mi pisał : " Nie podoba się, to nie oglądaj " a potem sami zamiast stosować się do swoich rad, to
@NaturalBornLeader: taki potężny intelekt potrzebuje silnej i bezustannej stymulacji, nawet w temacie tak błahym jak piłka nożna. Z utęsknieniem będę czekał na kolejne komentarze, bo mam pewność, że pomimo ciągłych narzekań jesteś stałym widzem KS. Syndrom sztokholmski? Nieważne jak bardzo zawodzą cię kolejne programy i tak pokornie wracasz obejrzeć kolejny, a potem wypisujesz jakieś bzdury o tAbLoIdOwYm dziennikarstwie. Rozumiem, że wolałbyś newsy o stanie nawodnienia murawy na popołudniowej jednostce treningowej Wisły
@Wasacz1996:
Cały czas potrzebuję stymulacji, awantury, konfrontacji z ludźmi o odmiennych poglądach, broń boże o takich samych bo to nuda i dla ciebie, to tylko sport, a dla mnie spektrum upadku świata, standardów itd.
Nawet jak jestem w pracy, a pracuję na budowie, to przy betoniarce, robię sobie mikroprzerwy na szkalowanie w internecie i odpowiedzi do mojego poprzedniego szkalowania i nie wiem jak to działa, ale robię się wydajniejszy.
Słowo, że